bugün

60 ytl'ye satılan bir telefon. kamera yok, renkli ekran yok. ben telefonla sadece konuşurum diyenlere önerilebilecek ilk seçenek.
yedek hattım* için 65 tl'ye aldığım kullanışlı telefon.1 hafta giden şarjıyla,el feneriyle ve bir sürü özelliğiyle* gerçekten kullanışlı telefon.
gönül bağı kurulabilen bir telefon. k750i den sonra bir rahatlama, bir dünya nimetlerinden arınma aşaması gibi şerefsizim. bu kadar sempatik bir telefon olamaz.

yarın ilk iş ferrari'mi satıyorum lan.
şarj etmeyi özletecek bir telefondur. ''ulan 9 gün oldu hala bitmedi. yola çıkacağım tek diş kalmış, üç gündür öyle duruyor'' diyorsanız ve kalan şarjı bitirmek için oyun oynamaya başlıyorsanız yada turkcell kontör yükleme servisini arıyorsanız bu telefon size göre değil arkadaş.
takvimi 1 ocak 1950' den başlayıp 29 aralık 2097' de son bulur.

otobüs yolculukları bazen çok sıkıcı olabiliyor da *
hala kullandığım telefondur. gönül ister ki benim de bir ıphoneum olsa, ben de tweetera girebilsem ama eldeki imkanlar bu kadarına izin veriyor. yani tamam 300-400 tl bir telefona verebilirim aslında ama gereksiz bir harcama gibi geliyor bana.
telefonların şahı sultanı...

galerimdekıi en değerli telefon... ımeısini kırdı orçonun biri... benimde kırdırmam lazım.. elimdeki xperia z yi bırakıp bunu kullanmak istiyorum.
satış rakamı 150 milyon olan cep telefonu.