bugün

Hoşgelmiş yazar.
sevgili yazar kardeşim.*
sevinç pastanesi nde bekle beni zirvesinde sadece 1 saniye bulanarak bu alanda kıralması zor bir rekoru elinde bulunduran yazar kişisidir.
bana bu siteyi öğreten, yazma isteği aşılayan bununla da kalmayıp güven veren , zevklerini sevdiğim kişidir.
dertlerimi dinlerken, iyi teselli verebilen, hoş sohbet yazar kişisi.
sevecen, muhabbeti güzel, cana yakın, güldürebilen, gülen, harika mı harika bir yazardır. *
gizli zirvemizin her yazarı bilen yazarı.* güzel zaman geçirdik. yine görüşmek dileğiyle. * osmancık'ı unutmiciim. *
gizli zirvemi yaptık yoksa noblejesterin tanıdıklarını görme zirvesimi yaptık anlamadık dedirten dedirtmekte ısrar eden kişidir. ay şurdaki şu mu burdaki bu diye diye bütün mekandakileri tanıyıp hepsinden de ayrı ayrı tiksinen yazarcandır. osmancık pirinciyle bizim ufkumuzu aydınlatmıştır. kendisini bu engin bilgiyi bizle paylaştığı için ayrı bir seviyoruz.
ani mimikleriyle, " yine birini gördü galiba" diye hissetirmiştir. memnun olduk efendim. *
haa ayrıca, http://i54.tinypic.com/2yzk56e.jpg **
sağlam yazar. muhabbeti on numara! yurtdışına kaçma planlarımız var.*
iyimser. çok iyimser bir yazar. sevgiler kendisine. *
adam gibi adam.
sözlükte beni en iyi anlayan yazar. iyi ki varsın.
yeni olgunlaşmış çilek kıvamında olan yazar. görüldüğü yerde uzun uzun sohbet edilmesi, müzik bilgisinden yararlanılması farzdır.
boş tehditler savuran yazarcan ne zaman dövecek diye bekliyorum. ayrıca her gün görüyorum bilerek kafamı çevirip selam vermiyorum inatla gelip dürtüyor. cumbalı sokaktaki yeni mekanımızda(nerden bizim oluyor hala anlamadım) bana bira ısmarlakla yükümlü yazarcan kendisi.
iki zirvedir gördüğüm yazar. bu sefer biraz konuşabildik.

(bkz: bot gibi entry girmek)

edit: adım neydi?
elinden mısır yediğim yazar.. lakin yüzüme tükürürken yüzünde mükemmel bir zevk, mükemmel bir ifade vardı..

elbet görüşeceğiz..
ciddi ifadeli olduğu kadar, esprili de olan yazardır.
tek geçiyorum kendisini. tarzıyla zirvelere renk katıyor. organizasyonları ekmiyor. illa geliyor. yazın düzenlesek bir organizasyon nasıl olur diye sordum. olmaz diyince vazgeçtim. noblejester gelmiyorsa kimse gelmez çünkü. böyle bol bol sohbet edeceğimiz zamanlar olsun. sonraki organizasyon 9 haziran'da. gel gel.
zirvede dışladığım ama sonra şemsiyesi var diye sığındığım yazar. iyi huylu ikizler.

edit: senden m kaçsam ondan mı kaçsam bilemedim. mahalle karılarından korunmak lazım ama ikizlerden de. bir daha yaşamamak istiyorum aynı çelişkiyi.
camel soft ve lucky strike click hakkında kendisiyle ortak düşüncelere sahip olduğum yazar.
yaptığımız dedikodular sayesinde bolca günaha girdik. bir ara maçı izleyemememiz göz batsa da, çok şey öğrendim ben çok !!
yenilerine sağlık diyorum. zirveleri beklememeliyiz buluşmak için.
tatlıdır, sevimlidir, akıllıdır, sivri dillidir.
çok muhabbet edemedik ama kendisiyle tanıştığıma çok memnun oldum. bizatihi garibiyeti haiz bi' tanışıklık vuku buldu zira aynı mahallede oturuyormuşuz, tekrar görüşmek için bir sonraki zirveyi beklemeyiz zahir.
beni batak masasından kaldırıp tee alsancaklar a getirtmiş sonra çok acayip tiplerle aynı ortamda bulundurtmuş haftaya sınava girecek olan yazardır. ayrıca yarın doğum günüdür. ayrıca sigarama karışıyor. ayrıca ikizler. daha ne olsun!
yeri herkeslerden ayrı olan yazar. Zirveyi yine esgeçmeyerek mutlu etti beni. Gelecekte çok iyi yerlerde göreceğiz kendisini. Ben anlarım.

edit: doğum günün kutlu olsun noblejester. mutlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum.