bugün

niyet sizsiniz sloganıyla da bünyede tahribat yaratmış, yeni bir sözlük klonu..
aktif yazar sayısı : 38
çömez yazar sayısı : 26
hep aynı her şey aynı...
yeni olmasına rağmen uludağ sözlük'ten bile daha hızlı çalışan bir site..
uludağ sözlük'te bunun gibi olsa da görsek.
ahanda bu da adresi:
http://niyetsiz.com
bu arada yeni yazar butonu niye öyle büyük anlayamadım.
otisabla adında bir yazarı bulunan sözlük.
$aka gibi bir yer. forum desen degil, sozluk desen alakasi yok. "ne bu $imdi lan?!" diye soramadan edemiyor insan. ozellikle "husami cital" nikli arkada$in tedavisi icin elimizden geleni yapmali, onu topluma kazandirmaliyiz diye du$unuyorum. *
üye olmadığım halde bana "niyetsize hoşgeldiniz. kullanıcı adınız bla bla*şifreniz bla bla" temalı bir email göndermiş, dumur etmiş sözlük.
gelecek vaad eden sözlük.
sözlük formatına yeni konsept getirmi$, shoutbox butonu sayesinde online görü$me de yapabiliyorsunuz.
Bir işe yapmaya gönlü el vermemek, istememek. Örnek; niyetsiz sözlüğe girmeye niyetsizim gibi.
çoğu uludağ sözlük yazarını tek elinde oynatacak yetenekte bir kaç yazara sahip sözlük. en başarılı ekşi sözlük klonu ve bunu inkar etmeyen belki de tek sözlük klonu.
(bkz: orijinalinden iyi olan coverlar)
an itibariyle girdiği 2077 tanımla uludağ, ekşi, itü gibi sözlükleri sollamış sözlüktür.
dün akşam itibariyle kaliteli yazarlarının yüzde doksanını şutlamış sözlük klonu. bir boka yaramayan yönetim kadrosu da cabası. evet ortamı sıcaktı ama olmaması gereken çok fazla şey oldu. efsane olma yolunda ilerlerken robin root isimli admin efendi eline değnek almış çocuk gibi diktatörcülük oynamaya başladı. sanırım kendine yediremediği şey, kendi sözlüğünde, başkalarının kendisinden çok daha fazla prim yapmasıydı. evet dün gece bir ihtilal vardı niyetsizde. ancak her şeyden daha komik olan durum şu ki; popüler, sevilen, korkulan yazarların gitmesi çoluk çocuğa eğlence malzemesi olmuştur sözlükte. kendi başlarına yazar dururlar sanırım. efendim kıssadan hisse: bu saatten sonra yanına bile uğramayın.

edit: efendim şimdi niyetsizde bir takım insanlar gidişimi kutlamış ve hatta kutlaya kutlaya bitirememiş, bir takım insanlarsa bu entry'yi üstüne alınmış. kaliteli yazarlar mutlaka vardır niyetsiz'de de. ancak kendileri alınmasın efendim zaten yüzde on kalmış orada. benim bu entrydeki hedefim yönetim kadrosu ve yalaka insanlardı. daha fazla arkamdan konuşacaklarına bana gelip sormaları çok daha mantıklı olacaktır. bir de güzel bir bakınız vermek istiyorum zafer çığlığı peşindekilere. (bkz: arkamdan konuşan önümden yesin)
aşağıdaki linkten durumunun vehametini görebileceğiniz sözlük.
http://img211.imageshack.us/img211/3594/sayghw8.jpg
diğer sözlük klonlarına göre daha sakin ve hızlı bir şekilde gelişen hoş sade bir yazar olunası sözlük.
uludag sozlukten sonra klon olarak parmakla gösterilebilecek az yazara sahip ancak diğer sözlüklerden daha çok iş yapan ve gidişatı şuan için gayet iyi gözüken sözlük.
artı ve eksi oyları kimlerin verdiğini belirten sözlük.
hiç bir olaysız günü olmayan sözlük gün itibariyle çökmüştür. *
virüslü sözlük.
(bkz: niyetsiz sözlük)