bugün

tamamen kendi ürünleri olan ve en az 10 günlük bayat ve tatsız tuzsuz o iğrenç poğaça ve keklerin servis edilmesi olayıdır. sözlüğümüzün büyük bir kısmı istanbul , ankara , izmir , bursa ve eskişehir civarında oturduğundan herhalde pekçoğumuzunda tanık olduğu bir hadisedir. tabi diyebilirsiniz ulan sen otobüse yolculuk için mi biniyorsun ; karnını doyurmak için mi diye. ama gerçekten nilüfer turizm in poğaça ve kekleri ömrünüzde yiyebileceğiniz en kötü poğaça ve kekler. yoksa nilüfer in otobüsleri on numara canım.
ıslak mendilleri ile kıyaslandığında çok * hakkaten kötu bir servistir. süt tozlarıda dandiktir. bi tek ıslak mendilleri işte.
yıllardır nilüfer turizm'i kullanmama sebebimdir.

(#301383)
http://support.nilufer.com.tr/

ilgili linkten firmaya öneri ve şikayetler aktarılırsa giderilebilmesi mümkün aksaklıklar eksikliklerdir. tabi önceden kullanıcı adı almış olmanız gerekiyor o başka.

[null ]
--spoiler--
444 00 99
--spoiler--
bu da çağrı merkezi.
(bkz: umut sarıkaya tipi mutsuzluk)
tamamen organik olan ürünler hem sağlıklı, hemde lezzetlidir. ivrenç mivrenç değillerdir. öyle olsa her yolculukta karnımızı bu poğaça ve meyve suları ile doyurmayız herhalde. sonuç olarak; nilüfer turizm ve ikramları candır.
nilüfer turizm izmir-istanbul arasını en hızlı kateden firma olduğu için izmirde okurken ayda en az iki kere maruz kaldığım servisti. kelimenin tam anlamıyla iğrençti*
bir ara içine iğrenç bir peynir koymuşlardı o daha da beterdi.
kılı kırk yaran müşteri zihniyetine ters düşen ikram servisidir. damak tadınıza uygun gelmiyorsa ve siz, size ikram edilen ürünleri tüketmiyorsanız hakkınızda otobüsten iner inmez cezai işlem uygulanmayacağını bilmelisiniz. otobüslere biniş yaptığınız otogarlar besin maddesinden geçilmezken, nilüfer turizmin sayın yolcuları ufacık kötü kekin lafını neden yapıyor anlamak güç. nihayetinde, siz küçük miktarlar verip bir hizmet alıyorsunuz. bir de tutmuş kek kötü poğaça kötü, meyve suyu kötü demek ayıptır. örneğin, 236 km (aşağı yukarı bir rakam verdim) olan edirne-istanbul, istanbul-edirne arası 12tl'dir. 2.5 saat sürmektedir. nilüfer turizm zaten kısa mesafeye az para alarak kıyak geçerken bu pervasızlık neden ? ülkemiz karayolu taşımacılığında birçok avrupa ülkesinden ve abd'den yıllar ötededir. hemen bir örnekle savımı güçlendiriyorum, boston(ma)-newyorkcity(ny) arası 4.5 saat civarı sürmektedir, otobüste ne kek, ne poğaça, ne de beğenmediğiniz o meyve sularından bulabilirsiniz. bir diğer örnek, newyorkcity(ny)-stroudsburg(pa) arası 1.5 saattır ve üstüne üstlük 33,30 dolardır. otobüsler büyük şehirlerde vatandaşın binmeye burun kıvırdıklarındandır ve yine aynı şekilde ne kek ne de poğaça. bu yüzdendir ki, bulduk bunamayalım sayın yolcular.
(bkz: portakal suyu)
(bkz: bunu içmeden uçamıyorum yavv)

alt tarafı 20 tl verip otobüse biniyosun.ne bekliyorsun ki.
3 liraya 5 köfte isteyenlerin şikayet ettiği bir durum. Altı üstü bir yolculuk yani yemekli vagon değil ki bu kardeşim. Sevmiyorsan yemeyeceksin bu kadar basit.
Artık Poğaça servisinin düzeldiğini söylemek mümkün. Sıcak olarak servis ediyorlar ve eskisine göre daha taze. Kekler ise hala felaket ötesi.
özellikle gece seyahatlerinde dağıtılanlar daha bi taş gibi iğrenç oluyor. yok abi ben yaparım kendi kekimi poğaçamı.
yaklaşık 5 gün önce bizzat tanık olduğum berbat servistir. efenim kocaman keki görüp önce seviniyorsunuz, ilk ısırıktan sonra samandan farksız olan tadın ardından paketi katlayıp çöpe fırlatıyorsunuz. kekten sonra poğaçadan ürktüm ve istemedim.

he bir de eğer uzun boyluysanız koltuk boşluğuna sığmanız mümkün değildir. önünüzdeki koltuk ile aranızdaki mesafeye herhangi bir şeyin sığması mümkün olmadığı gibi, bacaklarınız da sığmayabilir. seni kınadım nilüfer turizm.
asıl işi ulaştırmak olan bir şirketin poğaçalarından medet ummak ve bir gurme edasıyla değerlendirmek, neresinden bakarsak bakalım, gereksiz bir harekettir. ne demiş nilüferin delisi amiz efendi; beklentilerini daima düşük tut.
daha dün yemişimdir. poğaça hakikaten kötü ama kek bilakis çok güzel.
iğrenç falan değildir. ben yedim gayet güzeldi.
en son 2010 yılında kabul ettiğim iğrenç servistir. aradan onca zaman geçmiş, insan utanır da bi değiştirir amk..
poğaçaya eyvallah derim de hani o mola vermeden saatlerce yol gitmesi sidik torbanızın kapasitesini ölçer.
efe turdan güzeldir.
kısıtlı mutfak bilgimle fırın verin aynısını üretirim dediğim poğaçalardır.* Ancak kamil koç ve metroyla kıyaslandığında (istanbul-bursa-izmir seferleri için konuşuyorum) hepsine 10 kat basacak kaliteye sahip firmadır.*