bugün

acun ılıcalı el atsada ekranlarda daha çok görsek dediğim kadın şarkıcı.
sesi gökselin sesine çok benzeyen şarkıcı.
kendisine '' çilek kokulu maviş kız'' demek istediğin dünyanın ennn tatlı kızıdır.
size kısa bir sürede şarkı sözü yazabilir.
modern sanat dünyasının ajda pekkanı. 50 yaşına yaklaştı.
Akbaba isimli şarkısından sonra vazgeçtiğim şarkıcı .
şu an yoğun olarak bu şarkıyı dinliyorum. umarım sizede dinlettirebilirim:

https://www.youtube.com/watch?v=--6cKyF396c

insan yalnız kalamaz, yapamaz
Döner durur yatağında, uyuyamaz
yetenekli ve sevimli bir hanım kızımızdır kendisi
(bkz: hakkında her şeyi duymak istiyorum) bence en güzel şarkısıdır..
ben buraya çıplak geldim diyebilecek kadar cesur ve sempatik ayrıca bir o kadar da doğal kızdır.

38 yaşında olduğu doğrudur, çok güzel bir kadın olmasa da genç kalmayı başarabilmesi onu çekici yapıyor.
nedense bana hep katy perry'nin türkiye şubesi gibi gelen sempatik kadın.
Bugünü nil günü ilan ediyorum.
ben aptal mıyım ile başladım, şu an ben ona resmen aşığım diye dolaşıyorum, akşama doğru çocuk da yaparım kariyer de diye dolaşmazsam iyi swh

Edit: bu mudur öneri üzerine tekrar dinlendi.
Yeşilçam aşığı olarak klibine bayılıyorum bu şarkının.
hasssstasıyız.biraz feminen bir sanatçı olmasına rağmen bence çok tatlı ve dinlenebilir.
piyasadaki reklam müziklerinin büyük bir çoğunluğunu yapan, neyin tutacağını çok iyi bilen müzik kadını. yapıp da tutmayan işi yok denecek kadar az.
Buyumek istemiyormus gibi bi hali olan, aynada kendine bakinca amanin ne tatliyim ben dedigine emin oldugum narsis kisilik
güzel kadın.
çok eğlenceli müzikler yapmış ve kendine özgün bir türk pop müzik tarzı oluşturmuştur.

mimikleri ve vücud dili pek hoş veya çekici olmasa da işini iyi yaptığını düşünüyorum.
eskide kalmıştır.

popçu denen şahıs bu işte arkadaslar.

model e rakçı diyoruz ben popçu diyorum ama aslında vasat.
sonracığıma Demet akalınlar falan popçu değil vasat.

popçu = Nil.
ama yine de popçular dışarı!!!
Birbirinden eğlenceli, kafa dağıtmalık şarkıları olduğu kadar; kırık, rüzgar, bambaşka gibi anlamlı ve arşivlik şarkıları da olan şirinlik muskası.

Özgün bir tarzı var. Artık cici genç kız şarkılarından ziyade olgun kadın şarkıları yapıyor. Eski tarzı daha sevimli olsa da, bu da güzel.
"gençliğime sevgilerimle.." yazısını sesli okuyup klip haline getirmiş ve gerçekten sabah sabah mutlu etmiştir.

Buradan bakabilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=-yYCL5S2QI0
turkcell reklamlarıyla ünlenen tatlı kız.
Kim der ki 38 yaşında, lolita o daha. Türkiyenin en güzel kadınıdır bence.

Kız gibi yapıyoruz ne yaparsak yapalım canım.
insan değildir, insan üstüdür bence.
pazar pazar neşelendirmiştir.
https://www.youtube.com/watch?v=-yYCL5S2QI0
"Kendime not" diye şahane bir şey hazırlamış. Çok da tatlı olmuş. Izlemeniz şiddetle önerilir. Insanin yüzüne bir gülümseme yayılıyor ister istemez.
şarkılarının kafasına ulaşmak için tam anlamıyla özgür olmak gereken abla. Çok severiz. 40'larında olmasına inanamayız çünkü o hep bir öğrencidir, hep bir gençtir.