Yeni gelmiş yazardır.
Hoş geldin deyin kardeşinize.
yeni düşmüş chpli fake yazarımsı. evet.

http://www.youtube.com/watch?v=KpSKioyXPhw
nihat doğan: benim ülkemin yengesi bile bir başka! kendi başlığını kendi açar.

hoş geldin harun abi.

umarım olgundur.
(#26104196) bu bağlamda bilge öztan, yadigar izmirli, metin günday, ali erten gibi istanbulda, ankarada isimleri anca sınav kağıtlarında görülen duayenlerden birebir ders almış olduğumu da gıyabımda dile getirmiş yazardır.
teomanın şarkılarına anlam veremeyen yazar.
Üçlü fake hesap tarafından saldırıya uğrayan yazar.
yenge yenge kezban yenge şarkı söylenesi.
özelden ziktiri yiyenlerin nickaltında ağladığı yazar.

edit:allta ki entryi önce yukarı yazıp sonra silip alta yazan kamilleri görünce acıyan yazar.
Ziktir diyen karıdan Hayır gelmez dolayısıyla karı değildir.
Fake olduğunu karı olmadığını söyledi.
Özelden taciz etmeye çalışan fake bir yazar.
Bir de benim nick altima harun abi yazmış.
Hey allah'ım.
Dinime söven müslüman olsa. Madem harun abi'yim neden pm den yürüyorsun? Lezbiyen misin yoksa?
Beyin amcıklanması yaşayan fake yazar.
(#26158035)
söylenilen yazarla bi kere dahi muhattap olmamış yazardır.
başlık açmayı ve entry girmeyi bilmeyen yazarımsı. (#26164031)
üstteki entrye kıçıyla gülen yazar.
örnek verdiği başlığa bak bide.
(#26211110). kar topu oynamak fiilini beyanat olarak adlandıran yazarımsı. ama burda yazdığı için yazar kategorisinde. sorun yok ameke.
vasat troll.
sudan'a cagirdim, gelmem dedi.
öncelikle (#26216690). beyin koroner damarları tahrip olduğundan ve dolayısıyla beyine yeterli o2 gitmediğinden beyin fonksyonlarının fiziki ve psikolojik olarak kısmi çalıştığını bir kez daha gördüğümüz yazar. ulan kar topu oynamak cümlesinin neresi beyanat amünüm? napıyon sen olum. yazarlığı bi halt sanmıyorum zaten kafanı yorma hele ki burda. senden isteğim sakin olman ve dua etmen.
4 takipcisi olan yazar. sık sık güldürüyor beni.
(#26227341)

kendisine özelden kro dediğim için benden özür diliyceksin diye tutturan yazara acıyarak gülen yazar.

en son 10 yaşında yapardık biz bunları öğretmenine de sikayet eder şimdi lan bu beni hahahha.
seçtiği nickten dolayı kahkahalara boğulmaya sebep yazar. ayrıca 4 takipçisi varmış. denişik.
Kürt yazarların ağzını sulandıran user. Dikkatli olsun..
aynı sözleri olive oyl adlı hesaptan az önce yazıp şimdi de nickaltıma yazıp kendini ifşa edenlere gülen yazar.

yukardaki sana katılıyorum aynen ehehhhe.
Biraz sığ birisi sanki. Bilemedim ama neyse.