bugün

kişiliğine uygun davranışlarda bulunan, tükürdüğü şeyleri değişik zamanlarda yutan iştahlı bir manuel radyocudur kendileri.
devlet memuru konumuna gelince devletin yandaşlığını yapmaya başladığında olacak ikiyüzlülüktür.

ne yani, tmsfye geçince adamın çark etmesi mi gerekiyor? hükümeti eleştirmek yasak mı? yalakalara mı maaş verir devlet?
yüzsüz olup olmadğı devlet memuru olduğu bu günlerde yapacağı programlara bağlı radyocu.
doğru olan yüzsüzlüktür. adamın tek yaptığı chp' yi nasıl iktidara getirebiliriz sorusuydu bir zamanlar.
saçma salak karalamalara maruz kalmış radyocu.

adam devlet düşmanı mı ki, tmsf el koyunca çeksin gitsin adam muhalif.

he şimdi tmsf el koyunca eski söylemini terk eder, yavşamaya başlarsa o zaman konuşun. konuşalım.

ama şimdi adamı ilgilendiren durum ne, ayrıca adam iktidarın değil emeğinin maaşını alıyor. ha özelden, ha devlet kontrolünden. ama iktidardan değil.

bir eleştiri getirilecekse bu akıl ve mantıkla bağdaşmalıdır, bu bağdaşmıyor.
Ben bu adama bir türlü ısınamadım muzo,zeki ve cevdet canel sempatik geliyor ama nihat sırdar daha itici sanki.
yüzsüz değil; açıksözlü, cesur, akıllı ve dürüsttür.
tmsf yada devletin kurumlarını, hükümetin sanan malların yüzsüzlüğü kadar değildir.
aşağıdaki linkte yer alan işte bu arkadaştır. eskiye oranla bu yüzsüzlüğü nedeni ile rakip radyo kanallarına çok dinleyici kaptırmıştır.

https://www.google.com.tr...&biw=1024&bih=634
Mason bir radyocudan bahsedilmektedir.

Ha, benim mason arkadaşlarım da var. O ayrı.