bugün

evet kaç gündür iftar vakitleri denk geliyorum böyle gerizekalıları ömrüm boyunca ne gördüm ne de duydum.
hocam saç kestirmek günahmıdır
hocam kaçarak evlenmek çok günahmıdır,
hocam ben çocuklarımın adını yasin,yusuf koydum sevap mıdır?
ulan bu insanların ıq sunu ölçsen yemin ediyorum 25 falan çıkar.
yüzde ellinin sordugu sorulardir.

ibretle izlenmekte.
kardeşini yalnışlıkla öldüran abla vardı ne gülmüştüm lan.
görsel
Sevdiğim başkasına dua ediyor bende ona diye bi soru sordu biri kızım ne işin var o herifle ?
vay amk bu insanlarla aynı havayı soluyoruz dedirten sorulardır. yeter amk her sene aynı bok bok sorular.
bu insanların bu soruları sormasına tepki yerine bu insanların bir de düşünüp taşınıp oy kullandığını düşünün.
işte her şey in cevabı budur.
kuran-ı kerimi bir kere açıp okumamış kendini müslüman sanan cahilin sorduğu sorulardandır. biz soru sormaya karşı değiliz ama bu kadar da gerizekalıca sorular da sorulmaz ki be kardeşim. tüm türkiyeye rezil ediyor adam kendini resmen.

- resim yapmak günah mıdır hocam ?
- arı soktu orucum bozulur mu hocam ?
(bkz: internetten oyun indirmek günah mıdır)

(bkz: justin bieber posteri günah mıdır)

(bkz: kötü hesapları hackliyorum günah mıdır)
(bkz: hocam kot pantül giymek caiz mi)
(bkz: hocam günaha girmek günah mıdır)
hocam diyelim göz nakli yaptırdım kendime. gözün gerçek sahibi günahkar biriyse ama ben cennetliksem cennete gidince gözlerim benden bağımsız olarak yanar mı?
Güzele bakmak sevap mıdır ? bakılan güzele de sevap yazılır mı?
Her yıl yenileri gelen kanser sebebi sorulardır.
bir gecede cahil kalanların her sene sorduğu aynı ve/veya benzer sorulardır.

nihat hatipoğlu'na 1 ayda 300.000 tl kazandırır.

edit: enflasyonu hesaba katmayıp 1 ayda 300.000 tl diyerek yanlış yapmışım. 1 ayda 600.000 tl kazandırır şeklinde düzeltiyorum.
Duvarıma justin Bieber asıyorum günah mı?
iki çocuk yaptık üçüncüyü yapamadık. cehenneme mi gideceğiz?
tutmadığım orucun borcunu kredi kartıyla ödeyebilirmiyim , geçen gün twitter da okudum.
Kocam beni dovdu.. Ben kocami oldurme plani yaptim.. Hocam acaba icimden gecen bu duygularim islama gore gunahmi dusunulesi dusunurken gulunesi gulerken sinir bozulasi.. Nihat hatipoglununda gayriihtiyari nazim bir kimlikle eyy hatun kisi biz bilemeyiz allah bilir dedigi durumdur...
valla düşününce adam o kadar parayı hakediyo belki de...
Soru ne kadar sacma olursa olsun nihat hocanin guzel cevaplar.
kaynanam düğünde altınlarımı aldı hakkımı helal etmedim şimdi öldü ne yapmalıyım?
--spoiler--
hocam geçen gün oruç olduğumu unutup su içtim arkasından bir buçuk adana yedim üzerine künefe gömdüm yetmedi bir de garson bana gömdü ama sonra oruç olduğum aklıma geldi hemen ağzımdan çıkardım. orucum bozulmuş mudur?
--spoiler--
sakız çiğnemek orucu bozar mı?
30 ramazan boyunca sorulunca ülkemizde ki zeka seviyesi üzerine düşündürür.
-Hocam ben 10 yaşındayım.Site hackliyorum.Günah mıdır?