bugün

referanduma hayır demek için en büyük neden.
hayır oyu kullanmaya başlı başına bir sebeptir.
oy kullanırken kendi iradesini değil, sağdan soldan duyma etkilenme ve fanatikleşme yoluna giden yazarları etkileyecek durumdur.

(bkz: evet basınca bizde nihat doğan sayıldık) bsg
şaşırılmaması gereken durumdur..
zira kendileri zaten akp yalakalarının önde gidenlerindendir..
(bkz: yalakalığa evet).
hiçbir vasfı olmayan entellektüel birikimi 0 bir herifin gerzekçe açıklaması.

sen kimsin lan düdük?
muhtemelen oy kullanması için kendisine "evet" kelimesi "başında tarak resmine benzeyen harf gördüğün kelime" olarak tarif edilecektir.
lan bu şimdi evet diye bi şarkı yapmasın ?!?
nihat doğan'ın evet oyu kullanması hayır demek için başlı başına bir sebep ise, bir kaç gün önce, özerklik ve bayrak isteyen osman baydemir'in hayır oyu kullanması nedir peki diye düşündüm şimdi bir an.

değişiklik paketini bir kez bile okumaya tenezzül etmeden, "akp hazırladı bunu hacı, ben hayır diyecem, ya da, nihat doğan evet diyo, ben hayır diyecem olum" tarzı saçma sapan düşüncelerle referanduma gitmemiz de çok acı.

lan olum, bırakın kimin hazırladığını, kimin ne dediğini, kimin ne oy vereceğini de, alın değişiklikleri bi okuyun, birey olun, kendi kararınızı başkalarının söylediklerine göre değil, kendi bilgileriniz ve yorumlarınıza göre verin.

atatürk, bu vatanı, ülkenin geleceği ile ilgili bir karar verirken, referans olarak nihat doğan'ı alan gençlere mi emanet etti? silkinin, kendinize gelin.
nihat doğan ne yapsa şaşırmayacağımızdan çok da ilgilenmediğimiz durumdur. adam "belki" dese bile umrumda olmaz ve de şaşırtmaz beni.
ünlü güldürücü levent kırca nın hayır demesi kadar normaldir.
benim de evet oyu kullanmama sebep olacak durumdur. şaka lan şaka*
başlı başına bir hayır deme sebebidir.
kişisel tercihtir, kendi bilir. biz kendi işimize bakalım, kendimiz de evet verelim. *
tutarlı bir söylemdir zira kendisi bundan 1 yıl önce " sayın başbakanımız recep tayyip erdoğan' ı kendime örnek alıyorum " da demiştir, hayır mı deseydi ?
hayır oyu kullanmanın en önemli sebebidir. avatarı gözlüksüz izlemeye çalışan, tüm türkiye nin madarası olan bir tipin yaptığının tersini yapmak yakışır. belkide akp nin hayatının en kötü kararıdır nihat doğan ı kendi saflarına kabul etmek malum adamın halleri ortada.
kendi düşüncesi olmayanları etkileyecek eylemdir.

- evet mi hayır mı diyeceksiniz? neden?
+ hayır çünkü nihat doğan evet diyecekmiş.
- evet mi hayır mı diyeceksiniz? neden?
+ hayır çünkü mehmet ali birand evet diyecekmiş.
- siz kendi düşüncelerinizle hareket etmez misiniz?
+ hayır çünkü bu kayısıya çözüm değil.
- hmm ok bye.
sakat sineğe düşen en gerekli roldür. zira;
bir gereksiz x bir gerekli= gereksizdir.
(bkz: çılgınsın maan)
kendisi bu evet oyuna kendini öyle bir kaptırmıştır ki şarkısını bile yazmıştır bunun.

liseli nihat doğan evet diyor izle.

http://www.facebook.com/v...37145262990153&ref=mf
bizim için kesin hayır deme nedenidir.
'kim ki lan o' dedirten gereksiz seviyesiz saçma bir şeyin hiç skimde olmayan eylemi.

(bkz: iyi b k yedin)
maymunun muz yemesi kadar doğal bir olaydır.
tarık akan ın hayır demesi gibi bir durumdur. *
(bkz: ama sezen aksu da evet diyor)