haklı açken nusrette ete yumulmuş

kamyonetçi.

şöyle bir düşündüm de ;

eğer bu herif türkiye de yaşasa

sürekli reyiiiizzz reyiiizzzz

diye bağıran konyalı veya rizeli hacı olurdu.

öyle bir tip var bunda.
Otobüs şoförü bile olamazsın dediler dünya lideri oldu.
senciyiz senci
görsel
hugo chavez'in yerini alması beklenilen kişi.
bazı ülkelerde devlet büyükleri uçak hediyeydi gibi halka yalan söyleme saygısı gösteriyor. adam neden nusrete gittin deyince bakın ne öğrendim felan yapmış açkıktan kırılan insanların önünde aq beterin beteri var mı bilemedim şimdi.

görsel
Sonunda Simón Bolívar ın izinden giden Nicolás maduro kazanacak.

görsel
ABD Başkanı Donald Trump, Venezuela'daki muhalefetin lideri Juan Guaido'yu geçici cumhurbaşkanı olarak tanıdığını açıkladı.
ABD yönetiminin diğer ülkelere de benzer yönde tavsiye vermesinin ardından Kanada hükümeti de harekete geçti ve Guaido'yu geçici devlet başkanı olarak tanıdığını ilan etti.
Güvenlik güçlerinin sokaklarda protesto düzenleyenlere karşı müdahale etmeye başladığı bildirilirken, Devlet Başkanı Maduro ise devlet televizyonunda yaptığı açıklamada,
ABD ile bütün diplomatik ilişkinin kesildiğini ve bütün ABD'li diplomatların 72 saat içinde ülkeyi terk etmesi gerektiğini duyurdu.
Suikast girişiminde bulunulmuş devlet başkanıdır.

Bomba yüklü droneler ile saldırılmış.

--spoiler--
BBC'de yer alan habere göre, Maduro, başkent Caracas'taki törende konuşma yaptığı esnada patlayıcı yüklü dronelar ile saldırı düzenlendi. Yetkililer, saldırıda Maduro'nun yara almadığını belirtti.
--spoiler--
bu da yakında tv dan maaadurum da maaduruuuuummm

çok maaaaaduruuuuummm

demeye başlar.

anlaşılan paketleyecekler.

https://www.youtube.com/watch?v=947OupuTtsg
Trump ın devlet başkanı olarak görmediğini açıklamasından sonra sosyal medya hesaplarindaki mavi tik de kalkmıstir.
''Mustafa Kemal Cumhuriyeti'ne selam olsun'' şeklinde açıklama yapmış olan venezuela devlet başkanı.

türk muhabirin Nicolas Maduro'ya "Sizin gibi Amerikan emperyalizmiyle mücadele eden Türk halkına mesajınız nedir?" diye sorması üzerine Maduro, bu soruya "Atatürk" diyerek yanıt verdi. Maduro, "Kültürün ve medeniyetin beşiği Türkiye'ye, Mustafa Kemal'in Cumhuriyeti'ne selam olsun" ifadesini kullandı.

https://tr.sputniknews.co...-cumhuriyeti-selam-olsun/
görsel
https://tr.sputniknews.co...i-icin-harekete-gecmedim/

--spoiler--
Nisan 2019'da kendisine karşı hazırlanan darbe girişiminden 6 gün önce haberdar olduğunu belirten Venezüella Devlet Başkanı Nicolas Maduro, hainleri açığa çıkarmak ve olası bir kalkışmanın boyutlarını anlamak için hiçbir müdahalede bulunmadığını söyledi.
--spoiler--
venezuelle nın yeni devlet başkanıdır, oyların yüzde 50.7'sini, almıştır.
Belediyede çalışan vasıfsız biriydi.
Ağzı iyi laf yapıyordu ve maneviyatı kullanıyordu.
Talihinin yardımıyla ülkenin başında buldu kendini.
işler bozulunca despotlaştı ve ağzını açanı süründürmeye başladı.
Halk fakirleştikçe o israfı artırıyordu.
Hemen tanıdınız.
O Sultan Maduro.
ne kadar çapsız lider varsa bizim ülkemizde el üstünde tutuluyor. bu da onlardan biri. dalgayla dünemle koskoca ülkenin tepesine çöreklenmiş bir çakal karlos.