hoşgelmiş 9. nesil çıtır yazar kişisi. büyük ihtimalle kızdır. koştursun efenim sözlükte. *
9. nesil yeni bir yazar hoşgelmiş. kız olabilme ihtimali yüksek.
9. nesil yeni bir yazarmış. insan olabilme ihtimali yüksek.
Tespitlerime göre;
Yaş 23.
Büyük şehirde yaşıyor *.
Bakımlıdır**.
Eski sevgilisi bekler.
Patates salatası sever.
Muhtemelen makine mühendisliği bölümünde okuyor veya mezun.
Türkçeye özen gösteriyor.
Bir de BMW sever.
Hoş gelen dokuzuncu nesil yazar.
kafası çalışan yazar. pek fazla güzel şeyler yazmam ama bu sefer hakketti bu oğlan. helal müdür, takdir ettim. *
kütüphaneye sokulup üzerine kapının kilitlenmesi gereken yazar.*
bugün doğum günü olan yazar. nice mutlu yıllara.
iyi ki doğmuş olan güzel insan ve yazar. kendisine mutlu ve şiir tadında bir ömür diliyoruz.
mutlu yıllar dilediğim yazar. hayat boyu mutluluklar...
muhtemelen babasına babekom diyen yazardır. barbeküm de diyebilirdi buna da şükretmek lazımdır. hoşgelmiştir.
ay çok yaratıcı ay çok komik gülmekten öldük.
ay ben gülerim. *
Ananda hatalı bu güzelliği doğurupta sokaklara gönderme denilecek yazardır. bir süredir yoktu yeniden hoşgelmiştir.
Nickine sahip cikan yazar. Helal olsun.
tanıdığım en çekici yazar.

görsel
(#16440964) yarmıştır.

Güzel bi gülümseme oldu bende. *
ne de güzel yazıyor. severek okuyup takip ediyoruz. makine mühendisliği okuması da ilginç gelmiştir. o kadar erkeğin arasında sıkılmıyor musun gari?
(#16541915) kararsız yazar.
kıvırcık kızların daha zeki olduğunu düşündüğümden midir bilmem ama, kıvırcıktır muhtemelen.
(#16556037)
(#16440964)

başından, istemese bile hep gülümseten olaylar geçen ve renkli hayatı olan yazar.
Hoşsohbet makine mühendisliği öğrencisi nesildaş yazar.
Nesildaşım olan hoşgelmiş yazar. ayrıca nicki hoşuma giden yazar.
hoş sohbetli yazar.

edit : hoş sohbetli değil yarak kafalıymış efenim.
imla hatası yaptığım bir entry'i sıkılarak uyarmış, yanlış anlama diye de eklemiş sevgi pıtırcığı yazarımızdır.

(bkz: teşekkürler)
çok kibar biri. çok nazik ve çok efendi. keşke herkes böyle olsa. sözlüğün bu tip yazarlara cidden çok ihtiyacı var. şahsen ben favorilerime ekledim bile. iyi ki buradasın nickim benimdir. mükemmel valla.