bugün

duygusal. *
oha diyorum saayın yazarlar açılımsız yapıyor isek bu durumda benim kuşun ötmemesi gerekiyor lakin açarsak söyle oluyor ;

what the fucking man priting there = 13 * *

edit : efendim öbür türlüsünü de denedim gene sıralamam çıkmadı ilginçtir.

a - 1
e - 5
u - 3
i - 9
a - 1
i - 9
i - 9
e - 5
e - 5 = 47 = 4 + 7 = 11 *
venividivici= 50 azizim. i harfine 9 puan verirsen affetmezler.
6- hissediyor: duyuları kullanıyor. ipek tüller içinde, vücuduna egzotik yağlar sürdükten sonra sevişmeyi seviyor.

(bkz: 40 yıllık yazarım böyle fantezi görmedim)
deneyci: başta yeni aşk oyunları, her şeyi denemek istiyor. seks oyuncakları hatta kelepçe bile kullanıyor.**
4- Cinsellikte 'klasik' birleşmeden yana. Alışılagelmişin dışına çıkmıyor. Haz aldığı oyunların keyfini çıkarıyor. tecrübeyi uzakta arama adres belli biliyorsun ..
duygusaldır... romantik... yatak odasında mum ışığı ve şampanya bulunduruyor... ben demiyorum mynet diyor.
somut=9
9- sert: cinselliği sert yaşamak istiyor. isteklerini partnerinin kulağa fısıldıyor, ama yatakta hayal kırıklığına uğratmıyor.

öhöm öhöm. duyrulur.
7- sınırsız: Başkalarının uygun bulmadığı muzır oyunları denemekten kaçınmıyor.

çok muzırımdır. duyurulur.
hesaplamaya gerek duymadığım işlem.*
s.ke göre olması gerekmiyor mu? yani mantıken...

(bkz: diloloji)
sınırımız yokmuş bizim aga.*
zall:1

Romantizmi sevmiyor, hemen işe koyuluyor. Riskli yerlerde sevişmeyi seviyor.*
(bkz: at yalanı zkim inananı)
clay
HIZLI: Romantizmi sevmiyor, hemen işe koyuluyor. Riskli yerlerde sevişmeyi seviyor.
standby. romantizmi sevmiyor,hemen işe koyuluyor. bundan ziyade nickle çakışan önerme (bkz: rötar)
(bkz: kırk yıllık yoğurtçuyum böyle kase görmedim)
5- deneyci: başta yeni aşk oyunları, her şeyi denemek istiyor. seks oyuncakları hatta kelepçe bile kullanıyor.
enteresan.
bazlama: değişikliği seviyor. sevişme sırasında değişik karakterler sergiliyor.

gören de yatak odası değil müjdat gezen tiyatrosu sanacak mekanı muaoyum. bi dakka lan? o da iyi fantezi aslında.
abi deme lazim olur: şefkat dolu.
"HiSSEDiYOR: Duyuları kullanıyor. ipek tüller içinde, vücuduna egzotik yağlar sürdükten sonra sevişmeyi seviyor."

şeklindeki çözümüyle hüzünlere sürüklemiş hede.

egzotik yağlar sürüp sevişmek nedir oğlum?

-bak sevgilim kekik yağı.
+süpermiş. ne yapacağız?
-ben bunu sürücem, sonra cima edeceğiz.
+çok egzotiksin sevgilim.
r b : ...

(bkz: cevab veremedi)

dağılın hadi.
revolter00: 16
"7- sinirsiz: başkalarının uygun bulmadığı muzır oyunları denemekten kaçınmıyor"

yorum: javagod uzerine yemin ederim ki dogru. sozlukteki kan fetisistlerine duyurulur.
nickime bakın yorumları siz yapın.

(bkz: gangbang) *
aleksandir: yaparız di mi sebastian?

sebastian: tabi tabi

nostalji: (bkz: deli cevat)

notalji: hayır şizofren olduğumu kabullenmedik. *
dün gideceğim yarın geldim: oh yeah, sınırsız performans budur işte! hiçbir zaman gelmeyen adam.