bugün

Nickini sevdiğim, güzel şarkısı için teşekkür ediyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=uxzLNyJcqX4 bu da benden gelsin.
istatistiklerde kötülere girmesine neden olduğum yazar. ağzını yidiğimin so sorry.
ilgi meraklısı ergen yazar. Sözlük erkekleriyle fingirdeşen yazar.
gızım diim niye baa yazmiin diim, aşgım dii sözlükte başga erkekler de var dii, ahahahha demek ki başka erkekler olmasa...

çok tatlı bir yazar.
kendine dost tutmuş yazar. bahele. ayıdan dost kepek ekmekten tost olmaz.
Sözlükten ayrı takılmak için almış olduğu kararla insanlık için küçük kendi için büyük adım olaN yazardir. Veda hutbesinde bana da yer ayırip bir şeyler yazma inceliği gösterdiği için teşekkür ederim. Sözlükte tanistigim iki insandan biriydi.. ay duygulandim cola icmeliyim.
Aylardır gözükmüyordu. Meğer çaylakmış.
Diğerlerinden tek ayırt edici özelliği çaylak olması olan yazar. 11 günün 10 gününü çaylak geçiriyorum amk.
Çaylaklıktan kurtulabilmek için girdiğim entry no: 3.
Bana über güzel sertaç ortaç şarkısı göndermiş yazar..

Sebebi neydi ki? Cevap da vermiyor.
özel mesaj sapığı sözlük yazarı. gay olduğunu düşünmekteyim.
hamallık yapma beyin bedava.
çok cilveli bir sözlük yazarı. çok oyuncu bişe bu ya.
Bana bir vasiyeti var ve onurla bu görevi üstlendim.iyi ama şarkı göndermesin yazarı.ay lav yu bacım.
müzik zevkine bayıldığım yazar.
Bana da serdarı layık görmüş, olsun biz "bilsem ki" ile duygulanmış, "kanasın" ile ağlamış, "padişah" ile düğünlerde gerdan kıvırmış bir nesiliz bize serdar koymaz. Koyanlar düşünsün.
Ikna ettim, gelip temizliğe yardım edecek. Üstüne bir de fal bakacak. Daha nolsun *
Bana gönderdiğini anca akşam dinleyebileceğim yazar. Bi tarafımda patlamasa bari.*
Bir çaylaklığın daha sonuna gelmiş yazar. Bir dahaki çaylaklıkta görüşmek üzere çok sürmez en fazla bir hafta. *
Tuvalet pompasıyla ilişkide olduğunu düşündüğüm yazar..

görsel
Kıraçtan oysa bir umuttu hep şarkısını gönderen yazar. Mesajı henüz almadım.
Sayın değerli yazar, sağlam ciğerli, bazen üzüntülü, bazen kederli, su gibi akan, şimşek gibi çakan muhterem varlık, kalbimin en derin köşesinde, gülsuyu şişesinde saklamış olduğum selamlarımı sunar hürmetler ederken, evvela seni, beni, gemideki dümeni, tarladaki dikeni, dünyada olup biteni, gurbette hasret çekeni, baharı yazı, kemanı sazı, bahçedeki kazı, erkeği kız, insandaki nazı, yaratan Allah'tan iyi olmanı diler bayramını kutlarım *
beni iskandinav oldugunu soyleyerek kandiran yazar. sakin itibar etmeyin arkadaslar kendisi boşnak.
Hoş sohbet yazar.
Sözlükteki nadir muhabbet edilen yazarlardan. Bisey dediyse vardir bildiği.