bugün

nick altı kapalı değildir sadece sol frame çıkmıyordur.
sözlükte o kadar şerefsiz evladı varken kapatması gayet doğaldır.
herkes bazıları gibi yakınlarına şereflerine onurlarına küfür edilmesinden gurur duymuyor malesef.
yüz göz olmak istemiyordur kendini beğenmiş kişilerle.
ezik değildir.
Kendisine laf söylenmesini istemeyen varoşlardır.

Eleştiriye gelemiyorsanız güle güle, ne işiniz var kurtlar sofrasında. This is uludağ!
Arkadaşlar benimki de kapalı bı test etin isterseniz..
(bkz: mel mel bakan gibson) mod abileri kapatmış haberi yokmuş., dünya dünya olalı böyle yalan görmedi. cidden çok yazık. *
Benim nick altım bile yok iq.
bunların bizi yıldıracağını sananların aklını.... seveyim.

eğer ki bu kişi eskilerden biriyse onun aklını iki kere.... seveyim.
görsel
Delikanlılık mı şimdi bu?
ne mal olduğunu kendi de biliyordur. veya sırrı ifşa olmuştur.
ne ezikler var denen hadisedir. gerçekten çok yazık.
(bkz: fr*nk l*c*s) nikli tiptir. pure purple violete teşekkürler o entryi ben bulamamıştım ( başlık uzun zamandır aktif olmadığından ) o bulmuş koymuş. üstelik ilk defa değil 2. veya 3.defadır kapattırdı.

zamanında aylarca burada kafa skti durdu korkaklar ezikler bilmem neler diye. ulan sen ki elinde delikli boru ile stad çevrelerinde baltazar gibi gezen bir tipsin buraya yazılacak 2 entryden neden götün atıyor *
kendisi ediln küfürden direkt otomatik tanıma özelliğine sahip olduğu için sorun olmayandır.
bir tanesi de (bkz: true) sanırsam... biri bakabilir mi... en son yazdığım girdi göründüğü halde sol tarafta görünüyor mu diye.
yoo kapatmamış ki. entry girilebiliyor.
edit: entry girilebiliyor galiba ancak sol tarafta gözükmüyor.
--spoiler--

yoo kapatmamış ki. entry girilebiliyor.

--spoiler--

entry giriyorsunda sol tarafa geliyor mu başlık şaşkın kardeşim. sen sabahtan başla akşama kadar entry gir başlık sol frameye düşmedikçe kendin yazar kendin okursun.