1. 1.
  Sinir yollarının biri boyunca duyulan şiddetli ağrı spazmlarından oluşan, spazmların sinirin zedelenmesi veya tahrişi sonucu ortaya çıktığı ancak birçok vakaların olarak nedeni bilinmeyen hastalık..
  1 ... theblu
 2. 2.
  sinir ağrısının tıp dilindeki adı.Bilhassa, yüzde ve başta hissedilir.Ama vücudun diğer taraflarında da bulunabilir. Nedeni soğuk algınlığı, şeker hastalığı, damar sertliği, veya ağrı yapan sinir yakınında meydana gelen herhangi bir hastalıktır.
  ... rt early falcon
 3. 3.
  2 sinirim koptuğu için -dikilmesine rağmen- 1 yıldır çektiğim ve en az bir yıl daha çekeceğim hayatı 1. derece etkileyen en kötü ağrı çeşitlerinden biridir. düşman başına. (bkz: çeken bilir)
  1 ... simdi ne yapar
 4. 4.
  sinir ağrısına tıp dilinde nevralji denir. Bilhassa yüzde ve başta hissedilen nevralji, vücudun diğer kısımlarında da görülebilir. Nedeni soğuk algınlığı, şeker hastalığı, damar sertliği, veya ağrı yapan sinir yakınında meydana gelen herhangi bir hastalıktır.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Nevralji
  ... hasmet ibriktaroglu
 5. 5.
  Annemin yaklaşık 4 senedir çektiği ve onlarca farklı doktora gitmesine rağmen bir tedavi yöntemi bulunmayan.. bazen günlerce ağrıdan dolayi uyutmayan.. yer yer konuşma yetisini dahi kaybetmesine neden olan lanet hastalık..

  Not : çeşitli öneri ve yönlendirmelere açıgım.
  2 ... seniorkhan