bugün

Hayırlı bir ameliyedir.
özgürlüğün verdiği mutluluktan miyavlarlar. miyavlamaları sokakta yankılanır biçare hayvanların.
Kurtulur Ev de pis kokudan.
Ev kedisini sokağa salmak, herhalde o kediye yapılabilecek en büyük kötülük.

Kedilerin evi kokuttuğunu da düşünmüyorum, yeterince temizlik yapılıyorsa.
kediler kokutmuyor zaten, evin doğal kokusu o.

benden duymuş olmayın da sağda solda diyorlar pismiş diye.
Sizi döverim ben. bak sinirimi bozmayın benim.
Valla sizi bohça gibi dörde katlar.
Selam ben kadim mısır’ın kudretli kadın firavunu nil’in annesi, güneş’in ve ay’ın yeryüzündeki çocuğu, kedilerin ve tüm insan dışı canlıların hamisi hatşepsutun koruma amiri sole-amon pisikh.

Uludağsözlük denen sitedeki bu başlık evrene düştüğü zaman küçük Asya’dan kadim Mısır’a kötü bi enerji yayıldı. Hemen bilge Mısır rahipleri lahitimi açıp mumyamı çözüp organlarımı vücuduma koyup ölüler kitabındaki gizli duaları okuyup tekrar ruhumu bedenime kavuşturarak beni ayağa kaldırdılar ve bu kötülüğü yeryüzünden silmem için beni görevlendirdiler.

görsel
Ahan bu da görev kağıdım, yalanına sokuyumculara gelsin!

israil’i ve Suriye’yi geçtim hızla sana doğru geliyorum, şu an adana’dayım. Kıyma dedikleri lezzetli bir tür et yemeği yiyorum. Savaş arabamı yerinde bulamadım “ohooo o şimdi kim bilir nerde biliürsün” dediler. “Bilmiürüm” dedim Yaya geliyorum.
Yavrum ne diyorsun ya bunlar kedini sokağa atarız diyorlar sen ne diyorsun şuan sırası mı shdjd.
O zavallı hayvanlar sizin oyuncağınız değil sırf kendi zevkiniz için eve tıkıyorsunuz o zavallıları.

(bkz: kedilere özgürlük)
Hamile olarak geri dönerler.