1. 1.
  yaz aylarında don omar'ın dale don dale başta olmak üzere,fifty cent,sean paul vb sanatçıların parçalarını birkaç defa dinlemiş olan fakat hala isimlerini bilmemenin verdiği sinir olma duygusunu üstünde taşıyan kişinin,kafayı yeme sebebi olabilecek durum.
  3 ... aby
 2. 2.
  (bkz: cakkıdı)
  1 ... miksaj
 3. 3.
  (bkz: yeterin)
  1 -1 ... pelvis
 4. 4.
  insan sevse bile her yerde karşısına çıkınca yeter lan dedirten şarkılar. Çakkıdı olsun, Deme t akalın'ın bilimum şarkıları olsun bu yaz böyle dedirtmiştir.
  ... trouble
 5. 5.
  insandır bu, tatile gider. oralarda binlerce dansöz olur. bayılır, sıkılır. belki biraz da utanır amma söyleyemez. sonra can sıkıntısından çakkıdı çukkudu oynar in da club , o da kesmez... gider dilek havuzuna fifty cent atar, ''allahım artık n'olur başka şarkı çalsınlar'' diye , o da kabul olmaz... temperature'si yükselir , ''yeter lan yeter! shut up! shut up! shut up! şakalabbup shut up! shut up! shut up!'' der. ordan barmen ''don't speak'' diyip olaya el atar.. adamın kafası yine bozulur ''get busy lan işiniz yok mu sizin'' der basar çıkar. bu hikaye de bitmezzz..
  ... vandaval vandallama
 6. 6.
  bu üniversitelerin demoları bir ara piyasaydı internetten indirirdin.
  işte onlar ondan sonra grup 84 irem felan diye kaset çıkarttılar.
  bunlardan biri olan irem'in şarkısı buna bir örnektir. hatta şarkının başı şöyle başlar 'cezamı bu' ve gün boyunca her yerde dinlemek insanın canını fena halde sıkmıştır. ders arasında kantine inilir ve yine o şarkı çalar ve daha başıdır.
  'cezamııı buuu'
  matkap: hakkaten abi cezamı bu ya
  kantin : ahahahah
  ... aktif matkap
 7. 7.
  (bkz: emre aydın kusmak)
  ... endless
 8. 8.
  bir ara bu konuda arkadaslarımdan ricam sonucu yaptıgım tespite dayanarak soylemek isterim ki insanlar ortalama olarak gunun baslamasindan -uyandiktan sonra- bir sekilde 3 4 saat sonra bir sezen aksu sarkısıyla karşılaşıyorlar.bu durumda da nereye gitsem bu şarkı dan ziyade nereye gitsem bu şarkıcı olabilecek laf birliği
  (bkz: pardon yanlış gelmişim)
  ... heidi