bugün

Erkek kardeşleri dertlidir.

Sözlükte baslik acar ağlarlar.
Ankarada pek rastlanmayan olay daha doğrusu bazi semtleri hariç.
En sevdiğim kızdır.
kendilerine küfür eden namussuzların olduğu kızlardır.

yakınına karışırsın da el alemden sana ne derler adama...
baş belasıdır , görüş mesafeme girdiği anda gözlerimi kaldırım taşlarına veya gök yüzüne çevirip bakmamak ve bi taraflarının daha da fazla kalmaması adına uğraş verdiğim tiplerdir.. yapmacıklardir zibidi ve snop tiplere özeniyor olması muhtemel olan Kadıköy ve benzeri muhitlerde sıkça rastlanan mundar danalar.
Kemalitler ozgurlukcu naralari atmaya baslamis . bir diger basliklari icin (bkz: bekaret beyindedir)

Ayrica karsi tarafi tahrik edici ve gunaha tesvik edici kiyafetlerinden oturu o kizlar oteki tarafta mukafatlandirilacaktir. Musterih olsunlar.
Erkeklerin hosuna gidiyodur diye dusunuyordum. Meger tum erkekler benim gibi dusunuyormus. Gavatlar haric.
aklı fikri cinsellik ve türevleri konularda olan birinin açtığı başlık.
kimseyi ilgilendirmeyen kızlardır.

bak yine aynı beyinsizler yazmış tahrik edici şeyler giymesinler vs diye. arkadaşım ben gayet dinine bağlı bir insan olarak alakayı çözemiyorum hala? öteki tarafta cezalandırılacaklarsa ''onlar'' cezalandırılacak sana ne? sana ne ya?
aklı fikri göt meme de olan topluluktan ne bekliyoruz ki zaten amk. günaha teşvikmiş sen uçkuruna sahip çıkarsan kimse kimseye karışmadan mutlu mesut yaşar zaten güzel kardeşim. hayır, göstermek için giyen var mıdır bilmiyorum ama hava sıcakken pişik mi olsun insanlar?

hayır illa sövdürecekler ya bi huzur yok akşam akşam.
Kimseyi ilgilendirmez.

Kimi ciplak gezmeyi sever kimi turbanli.
Niyeti bozuk serefsizler olunca acik kapali fark etmiyor, kadini her turlu sex objesi goruyorlar...
kadınlara aç toplumun hastalıklı bünyelerine göre cezalandırılırcasına skilmeyi hakeden kızlardır.
Etek benim bacak benim sanane?

Çok meraklıysan bacağa aç kendininkine bak. Sen dirayetsizsin diye ben hür irademden vazgeçecek değilim. Yüreğin varsa gel yüzüme söyle hele bir şey.
simdi senin gözünde ki anlami ne ? sort giyen kizada ciplak dolasiyo diyosan ben sana daha bi şey demiyorum. hava sicak, sort askili giyebilirler abartmadan ama sen onlara orospu bu, kesin verir gözüyle baktigin icin sana göre kizlarin ciplak olup olmamasi bisey ifade etmiyor be kardeşim.
seni mi gerdi Dedirtir. senin gibi beyni sikindekiler yüzünden, senin gibi beyni sikinde olanlar hakaretler yağdırıyor benim dinime peygamberime. ha rahatsız mi oldun? biyerlerini mi kaldirdi kopart at orayi hani müslümansin ya dindarsin ya seni zinaya teşvik ediyorlar ya hah çözümü basit kes at orayi belki o zaman o kan başka yerlere pompalanir da neye zarar verdiğinin farkına varırsın Dedirtir.
bir gün böyle bir kıza aşık olup kapısında köpek olman dileğiyle, insanları sınıflara ayırmadığın gün insan içine çık bulgur beyinli.
Medeniyet dedikleri acmaksa bedeni
Ozaman hayvanlar bizden daha cok medeni.
Erkekler nefsine sahip çıkamıyorsun diye her tarafını kapatmak zorunda olmadığının farkında olan kızlardır.
abartanı da vardır. fakat erkeklerin bazı şeyleri abarttığı kadar abartana rastlanmamıştır.
cehennemde yanacak haysiyetsizlerdir. başını açarsan aç da memeni açmak, kıçını açmak nedir yani?
Eskiden biraz da ben mi geri kafalıyım, diye kendime sorardım. Sonradan bu şekilde dolaşmayı normal karşılamaya bile başlamıştım tam.
Samsunda işitme engelliler olimpiyatı yapılacak bildiğiniz gibi. Bu yüzden çok sayıda turist yabancı kadınlar dolaşıyor samsun sokaklarında. Eskiden bir turist geçince herkes bakıyordu. Çünkü bizim topluma göre neredeyse çıplak dolaşıyorlardı. Artık inanın kimse bakmıyor bile. Nedeni ise insanların bilinçlenmesi değil ne yazıkki. Çünkü bizim müslüman türk kızlar daha çıplak dolaşıyorlar. Turistlerin bi tek bacak açık. Üstlerinde genelde yarım kol tişört var. Hiç birinin göbeği beli falan görünmüyor. Bide bizim samsunun öz kızlarına bakıyorum. Göbek kol bacak her yer ortada.

Edit: pakize sudanın yazısı http://isterimbanane.blog...inlar-pakize-suda/1746271
"Vücutlarını göstermeye bayılırlar. Açık, dar, şeffaf, kısa giyerler. Sonra da 'neden bakıyorsunuz? diye sinirlenirler. Aslında amaçları baktırmaktır, ama bunu asla kabul etmezler, özgürlükten, rahatlıktan, medeniyetten falan söz ederler.

Nereden biliyorsun, derseniz ben de kadınım oradan biliyorum."
Bu cümleleri biz yazarsak sapık, yobaz ve gerikafalı ilan ediliyoruz maalesef.
(bkz: başımıza taş yağacak)
Rahatsız ediyorsa o yana bakmazsın olur biter.
Ayrıca kardeşim, bu ülkenin hepsi müslüman değil genelleme yapmayın kendin müslüman olarak istediğin gibi giyin, sokakta yürüyen birini görünce dini ne bunun filan diye düşünmeyin, insanların ne giydiğine de karışmaktan vazgeçin artık.
Çin kuantumla uzaya foton ışınladı siz hala kadınlar ne giyiyor derdindesiniz, kafayı biraz yukarıya kaldırın be kardeşim.
Taytla, mini etek dekolte ile sokağa çıkıp toplumun ahlakını bozan arsızdır.
Antifirizli motorlardır. Biz erkekler öyle gezsek ne makina kalır ne piston ne sekman.
Şimdi söyle düşünün;

Oruçlusunuz, deli danalar gibi susamışsınız, ve mutfaktaki masada bir sürahi serin su var-muhtemelen sahurdan kalmış.

Suyu orda bırakan kişiye gidip de benim orucumu bozmaya teşvik ediyorsun gibi bi ithamda bulunabilir misin ? Bulunursan ne derece haklısın ?

Açık saçık giyinenler için de ahlakımızı bozuyorsun gibi ithamlarda bulunmak da bu derece anlamsız. Kimse kimseyi bakması için zorlamıyo. Bakmayacak olan bakmaz geçicen o işleri.

Ama açık saçık giyinen arkadaşlara şunu sormak isterim; birinin o açtığın kısımlarına iştiyakla bakması-yada (ki bu kısmın altını çiziyorum)belli bir doyuma ulaştığı için iştiyaklı değil"miş" gibi bakması seni hiç rahatsız etmiyor mu ?

Cevap "rahatsız etmiyor" ise tebrikler bedeni topluma mâl olmuş bir sanat eserisiniz artık tam da istediğiniz gibi degil mi ?

Şimdi "et parçası üzerine ne kadar çok konuştun", "namus şurda değil burda" denildiğini duyar gibiyim. Evet bu bi et parçası ve neden bu kadar teşhir edilmek istendiğine anlam veremiyorum. konuyu namus üzerinden irdeleyeceksek asıl problemin dışardaki erkeklerin gözlerine ve başka yerlerine hitap ederek dolaşanlarda olduğu kanısındayım. Aynı durum benzerini yapan erkekler için de geçerli.

Kısaca, herkes istediği gibi giyinmekte özgür ama sadece birlikte olacağın kişinin o şekilde görmesi ve bakması gereken yerleri halka mal etmeyin diyorum bu özgürlük değil modernlik hiç değil..
görmek söz konusu ise; duvara işeyen erkekten daha çok tercih edilir.