bugün

hakkında o kadar çok vefat haberi verildi ki kimse inanmayacaktır.

bizimle kalmasını istiyoruz ustamızın.
en az bi 5 yıl daha yaşar.
bugün itibariyle olandır. üzmüştür allah rahmet eylesin ailesine sabırlar versin. evet.
An itibariyle trt haber resmi facebook sayfasından son dakika olarak duyurulan acı haber. Ruhu şad olsun. Tiyatro ve sahne dünyasını oldukça derinden sarsmıştır.
hakkın rahmetine kavuşmuştur.
--spoiler--
"Sigara tiryakiliktir, bırakabilirsiniz ama Galatasaray'ı asla...”
--spoiler--

mekanın cennet olsun büyük ve güzel adam.
mekanın cennet olsun büyük usta.
sol frame'de başlığı görünce ulan yine götoşlardan biri götünden uyduruyorsa fena söverim diye düşünürken malesef gerçek olduğunu öğrendim. usta tiyatrocuydu bir çok kez hüzünlü olduğumuz zamanlarda bile yüzümüzde tebessüm bırakabilen bir sanatçıydı.
Adam gibi adam 'lardan verdiğimiz kayıp.
allah rahmet etsin güzel insan. Sayende gülmeyi öğrenmiştik çok eskilerden.
nejat işler'in vefatından önce gerçkeleşen vefattır.....bir bir kayıp gidiyo bizi biz yapan değerler....
"Halıya basma" esprisi ve o star tv'deki gösterileriyle yıllarca hepimizi güldürmüştür.
Mekanı cennat olsun.
sevgili nejat uygur üstadımızıda sonsuz aleme uğurladık.. allah nurlar içinde yatırsın.. bizler onunla büyüdük ve onunla güldük.. asla unutmayacağız...
Küçükken tiyatrolarını izleyip aynısını yapmaya çalışırdım. çok gülerdim. Ama ne yazık ki Nejat Uygur'u kaybettik mekanın cennet olsun büyük usta...
türk tiyatrosu deyince aklıma gelen ilk isimdi. Türk tiyatrosunun en önemli isimlerinden biri şimdi nejat uygur yoksa türk tiyatrosuna ne olacak öksüz mü kalacak?
üzüntü verici bir durum. allah rahmet eylesin.
ünlü olduğu kadar son derece kaliteli tiyatro sanatçısıdır kendileri ve açık söylemek gerekirse ölümü beni çok derinden üzdü. yalın ayak popçuların, magazin balonlarının ölümleri ile ilgili girilen entryleri düşündükçe, üzülüyor ve bu adamın hakkının 100'de birinin bile verilmediğini düşünüyorum. allah rahmet eylesin.
üzücü bir haberdir. allah rahmet eylesin.
çocukluğumun tebessümüdür.
nur içinde yat.
nejat uygur, halıya basma'dır, kır belini ali dayı'dır, gülümsemedir, düşündürmedir. gerçekten çok üzdü. rahat uyu nejat dede.
allah rahmet eylesin.nejat uygur türk tiyatrosunda gerçek bir markadır.ilaveten dışarıdan bakıldığında insan kalitesi de yüksek bir sanatçıdır.Toprağı bol olsun.
görsel