1. 1.
  yıllar yıllar evvel zeki alasya - metin akpınar'lı hastane dizisinde represant rölünü icra etmiştir ayrıca. bir de nejat biyediç vardır ki onun konumuzla alakası yoktur.
  4 ... yozishanko
 2. 2.
  çocuklar duymasında ki manyak psikolok tiplemesiyle baya bir tepki alınca psişik camiasından, senarist tarafından sıkıcı sıradan doktor tiplemesine bürünen oyuncu.
  1 ... sex files
 3. 3.
  göreve geldiğinden beri tek olumlu icraatı oda tiyatrosunda sahnelenen (bkz: rita) adındaki oyunudur.önceleri ayda 5-6 oyun sahneleyen kocaeli şehir tiyatroları şu anda saçma sapan 2-3 oyunla izleyici kaybetmeye devam etmektedir.
  kalite giderek azalıyo sanırım.kocaeli şehir tiyatrolarında daha önce görev yapmış genel yayın yönetmenleri:
  (bkz: yücel erten)
  (bkz: ragıp savaş)
  ... zajo
 4. 4.
  haksızlığa göz yummamış birisi.
  --spoiler--
  Kültür ve Turizm Bakanlığı Değerlendirme Komisyonu özel tiyatrolar 2014–2015 döneminde verilecek yardımları belirlemek için dün toplandı. Ancak Müsteşar Yardımcısı Sefer Yılmaz ile Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Nejat Birecik toplantıda birbirine girdi. Bakanlığın tavrını anlatan Yılmaz, ‘son 6 yıldır destek alanlara yardım vermeyeceğiz’ şeklinde bir çıkış yapınca Nejat Bilecik, ‘bu özel tiyatroları bitirir, ben buna imza atmam’ diyerek toplantıyı terk etti.
  --spoiler--

  http://www.radikal.com.tr...troda_buyuk_kavga-1249393
  2 ... potus