bugün

ilk albümü şakası yok la güzel bir çıkış yakalamıştır.klibi de bu şarkıya çekmiştir.albümü güzel ve değişik şarkılardan oluşuyor.
"ayrılık, şakası yok bunun" lafıyla gönüllere yerleşmiş farklı bir ses rengine sahip şarkıcı.
(bkz: Ne güzel şarkıdır bu ya)
'insanı zepen adamlar' kategorisinde adı başta söylenebilecek şahsiyet... (bkz: uzaklaş)
adanalı şarkıcılar kervanına katılmış olan bir şarkıcı daha. ağba restorant'ın karşısında oturuyordu adana'dayken.
Bir zamanlar gerçekten Beğenerek dinlediğim, değişik ve enfes Bir sese sahip olan sanatçı. şimdi nerdedir Bilinmemektedir.
geleceğe dair umutlarımın olduğu, gelecek vaadeden bir şarkıcıdır. ancak kendisi şu sıralar ortada görünmemektedir. rüya şarkısı her zaman dinlenebilecek bir şarkıdır.
intizarın erkek versiyonu, yaşar ipek ve cüneyt tek karışımı bir şarkıcı.
'söz' adlı yeni albümü piyasaya çıkmış olan şarkıcı.
Avucumda gül diye sakladim dikenlerini
Sen ne yaptin vicdansiz yıktın hayallerimi
Bütün aşkın sevgin bu muydu
Yaşananlar oyun kurgu muydu
Benim aşkım sudan da duruydu
Beni anlamadin yar

Sensiz bu aşk artık gunahkar
Sensiz geceler efkar
Butun aşkın sevgin bu muydu
Yaşananlar oyun kurgu muydu
Benim aşkım sudan da duruydu
Beni anlamadin yar
müzik dünyasının derin sularında 2008 yılında çıkardığı söz albümüyle dolaşmakta olan müzisyen.öylesine soft bir sesi var ki saniyeler içinde saçaklardaki buzun çözülmesini sağlayabilecek bir etki bırakıyor dinleyenin üzerinde.söz albümünde bu şarkı senin için şarkısı sabaha kadar dinlenesi havaya sahip.ayrıca ayrılığın şakası olmadığını bu adam hatırlatmıştı hakkını teslim edelim.

(bkz: bu albümün şakası yok)
kısa dönem askerliğini bitirip gelmiş adanalı şarkıcı.
yeryüzünde tanıdığım en iyi dostlardan biri, mütevazi sanatçı. Eylül ayında bomba gibi sürpriz bir albümle hayranlarını bir kez daha şaşırtacak yetenekli müzisyen ve çok iyi bir yorumcu. 2010 yılında adını sık sık duyacağımız usta sanatçı.
sanırım ilk albümüydü. deli kız, rüya, şakası yok gibi şarkılarını beğenerek dinlediğim şarkıcıydı. sesi, yorumu falan gayet hoştu ve soft, rahatlatıcı bir sese sahip. sonrasında ortadan kayboldu, sanırım 2. albümü de varmış ama dinlemedim henüz.
müzik dünyasının kazandığı yeni bir renk, ton. kaliteli şarkıları ile gönüllerde taht inşasına başlamıştır. dinlemekte fayda var.
müzikle harika uyum sağladığı oysa sen şarkısı baya baya iyi olmuş.
şurdan:
http://www.youtube.com/wa...v=ZTbhw92hyTU&ob=av2e
oysa sen, ayrılık şakası yok bunun hala mı dinlemedin? bunları dinlemek için illa ayrılık acısı çekmenize gerek yok açın dinleyin rahatlayın. bu saatte bu adam aklıma neden düştüyse bilinmez tabi. ama yok ya adam dinlettiriyor kendini, bu kadar hafif söylenir şarkı.
aşkın adı bundan böyle yalandır demiş ve olayı bitirmiştir. özlenendir.
sene bilmem kaç biz efkafdayken şakası yok diye bir şarkısı vardı bu adamın hoşta söylerdi.
Eski günleri düşününce durduk yerede aklıma gelen adam.
kaliteli müzik yapıyordu. en son ne yaptığı hakkında pek de bilgi sahibi değiliz. Kendisi ziyadesiyle uzak çünkü.