bugün

Benim sevdiğim Beni sevmiyor
Beni seveni Ben sevmiyorum.
Yalnızlığım terketmiyor.
yalnızlık mis koktuğundan.

--spoiler--
Yalnizlik

yalnizligin kadarsin
yalnizligin mis kokmalı
yalnizlik dedigin büyük bir zindan
dünyanin en kalabalik zindani
dinden imandan çikarir
ama öyle bir adam eder ki insanı

bedri rahmi eyüboğlu

--spoiler--
internetteki kızlar ya çirkin ya ruh hastası ya ikisi birden. Zaten güzel ve normal olanlar embesil olsalar da sevgili buluyorlar.
internetteki kızlar ya çirkin ya ruh hastası ya ikisi birden. Zaten güzel ve normal olanlar embesil olsalar da sevgili buluyorlar.
Özümüzde hepimiz yalnızız. ic sesimi benden baska kim duyabiliyor? Bu durumda yalnızım.
Cevabını bilmediğim için olabilir belki de yalnızlığa alıştım. Yada yalnızlık daha kolay olduğu içindir.
Yanlızlık değer bilmeyenlerle geçirilecek zamanlardan çok daha iyidir. En azından sessizlikle paylaşabileceğin birşeylerin olur.
Çabuk sıkılıyorum. Eğlenmeden yürümüyor.
Ben istemesem de (bkz: asperger sendromu)
fazla soğuk biriyim.
Mutlu olabilmek ihtiyacından.
beslenme zincirinin en tepesinde olduğum için.
Tam pişmemişiz demek ki. Ya da daha zamanımız var. Belki de yalnızlıktan kurtulamadan bu dünyadan göçüp gideceğiz. Yaratıcı bilir.
Degilim ama yalnızım.
safranbolu terminalde kofte yiyecek adam bulamadım ve kendim gittim. 40 yılın başı birine bir şey ısmarlıcam adam bulamadım.
Çünkü keyfim böyle istiyor.
Ben genetik olduğunu düşünüyorum.
Bilmem . Demek ki uzaktan pek te sıcak biri durmiyorum zaten uzaktan çok soğuk dururum yapım gereği tanıdıkça hiç uzaktan gorundugun gibi değilsin derler bunu istisnasız samimi olduğum insanlar söylemiştir.
Kusursuz güzellikten yanayım lakin o da her şey gibi kendinden taraf.
Kendimi 1 senedir yalniz olarak tanımlıyordum. Fakat derin düşününce anladimki aslında hep yalnızmışım. Varız sanmışım ama aslında sadece ben varmışım.
Mükemmelliyetçilikten..
Birileri zamanında beni çok şımarttı ben de kendimi bir şey zannettim şimdi herkese burun kıvırır oldum.
Meriçlendim de ondan.
değilim.

olsam güzel olurdu ama..
çünkü gerçekten doğru olduğuna inandığım kişi henüz kapımı çalmadı.