bugün

2012 türkiye'sinde akılların almadığı müt'hiş soru.

hakikaten aklım almıyor cemaat, biz çağdaş uygarlık seviyesine ulaşmak için sabah akşam didinelim, ülkece çalışalım, fakat güzide sözlüğümüz uludağ sözlük moderasyon kadrosunu full erkeklerden oluştursun. ayıp!

edit: arkadaşlar demin özel mesajla bir arkadaşım uyardı, zaten moderatörlerin hepsi kadınmış, pardon farkedememişim.
(bkz: çünkü eşşeğin zikinden dolayı)
(bkz: moderatörü eve atma yöntemleri)
yılın sorunsalıdır(!).
hadi ateyizler bunu da açıklayın.
genellemedir. kadın moderatör vardır, ama bu sözlükte olmayabilirdir.
evet vardır. görmüştüm lan bir sözlükte kadın moderatör, çalışkandı üstelik hatta 3 yöneticinin 2 side bayandı. sonra sözlük kapandı tabi.
bayanların olması farklı bir hava katar.
Bir o kaldıydı. Yürü git!
(bkz: neden türbanlı moderatör yok)
(bkz: ataerkillik)
moonlight sonata dan haberi olmayan yazar tespitidir. ohoo olum uyuyon mu lan sen?

--spoiler--
hayır onu beğenmediyseniz bir kampanya düzenleyelim, sonata dan daha taş bi hatun var saipsiz, kendisi şuan yetkil, onu moderatör yapalım?
--spoiler--
(bkz: karı mod istiyorez)
(bkz: kadın erkek eşitsizliği)
var var ben bizzat şahit oldum. judas da şahitti hatta.
(bkz: good girl)
"Neden kadın genel kurmay başkanı yok?" diye bir sorunun akla gelmediği ülkede, sorulan en dingil önerme.
çoğunluğu zall'da, kalanı bende de ondan.
Bana Böyle bi yetki verilirse seve seve yaparım. Hem güzelim hem bilgisayar mühendisiyim daha ne yahu
zall a iki kırıtsalar mod olabilirler. Ama sorumluluk taşımak ağır gelir bunlara. Adam gibi trollük yapmak varken..
Cunku kadin moderator olursa eger.
bunlara sözlük emanet edilemeyeceğindendir. bi regl olurlar bütün sözlüğü silik yaparlar valla.
olmadığını sananlar için bakınız vermek istemiyorum ama vardır.
olmadığını sananlar için bakınız vermek istemiyorum ama vardır.
neden kadın yok sorusundan sonra sorulması gereken sorudur. askeri kışla gibi olduk iyice.
(bkz: akolik oldum)'u tanımayan yazar iddiası.