bugün

çünkü yol yabdılar. başka hiçbir şeye gerek yok yol önemli.
inaağdına.
günah işleme özgürlüğü olduğu için.
"yapıldı" diye saydığı döktüğü her şeyin borç para veya önceki iktidarların döneminde yapılanların satılmasıyla elde edilen para ile yapıldığının farkında olmayan yandaş sorusudur.

siz böylesiniz işte... varsa yoksa lüp lüp... kaynağı nedir, neye mal oldu, sonraki faturası ne olur umurunuzda bile değil!

hayır, ya ne olacaktı? bir çivi çakmadan mı 16 yıl tek başına iktidar olacaklardı? üstelik bugünü geçmişle kıyaslamakta bir mana varsa, akp öncesine ne hacet, hititler dönemiyle kıyaslama yapalım!

16 yıldır bu ülkede bir şeyler yapılıyorsa, diğer ülkeler durdukları gibi duruyor değiller ya! sen diyebiliyorsan "ekonomik büyüklük açısından türkiye dünya ülkeleri arasında şu sıradaydı, bu sıraya getirdik" o zaman eyvallah...

fakat türkiye akp'den önce de ve hatta 1950'lerde bile dünyanın 17 -18. büyük ekonomisiydi, hala da öyle... değişen ne?

değişenin ne olduğunu kapıdaki ekonomik kriz patlayınca herkes görecek... 2001 krizini mumla arayacağız.

https://www.sozcu.com.tr/...gidin-kamcisidir-2403848/
demohrasi ehonomi için veriyorum.ben sorgulamayı sevmem enadına reis ile devam
Muhalefetin bugune kadar bir dikili agaci yok ama yapilanlari "yikacagiz, yakacagiz, satacagiz" diyorlar.

Eski turkiye'de...
Enflasyon %120
Faiz %7500
Imf ulke'yi yonetiyor
Dollar 15 yilda 1500 kat artiyor.

özleyenler tabi oy versin.

#devam.
bir ilgi hastasının palavraları

anadoluyu bir sen biliyon.

hangi kasaba ya la o ?

adı yok mu ?

dur tahmin edeyim ?

göttingen mi.

öyle bir kasaba var mı bilmem de

ekonomi hiç de öyle demiyor.

iflasların çoğu verilemiyor.

firmalar patlasa binlerce insan işsiz.

bizim gasabaya bilmem ne yabiyiiii.

yaptığı değil

onu kaça yaptığını merak ediyorum

tabi öyle bir şey varsa.

bu palavralardan bıktığım içinde

vermiyorum.
Artık oy vermeyeceğim. Bu saatten sonra verirsem vatana ihanet etmiş olurum.
Valla biz de anlamadık yıllardır.

Kendini sorgulayan akabeli sorusu. Sonunda doğru yolu buluyorlar artık çok şükür.
çünkü bugüne bakarım,gelecek umrumda olmaz.
Bu hatayı bir kez yaptım evet , bir değişiklik lazımdı o vakit ve oyumu akp ye verdim . Ama şu an düşündüğüm yine bir değişiklik lazım olduğu . Yani hiç birşey değişmemiş .