#devam

 • Bu adam oldu bitti içime sinmedi, zaman zaman yaptığı yorumlarla, kimi zaman fazla samimiyetsiz hümanist havasıyla, en son seçim günü yaptığı terbiyesizlikle! Secim ertesi büyük bir zevkle #devam demesiyle...
  Şimdi karısına yaptığı iddia edilen psikolojik ve fiziksel şiddetle. inaniyor muyum, evet inanıyorum zira bir sinsilik var duruşunda.
  3 0 ...
 • herzamanki gibi kazanmıştır. muharrem ince göt olmuştur. reisle #devam
  2 6 ...
 • görüldüğü üzere muhteşem bir başarıya ulaşmıştır. her ortamda ve her nesilden değişik materyallerle ya da organizmalarla sevişenler ortaya çıkmıştır.

  binaların arka bahçesinde mutaassıp biçimde sevişenler*, milli müsabakalarda kalabalık halde sevişenler*, kediyle köpekle sevişenler, damacanayla sevişenler, parktaki heykellerle sevişenler, uzatılan mikrofona kürtaj yapanlar, siyasi partileri yeniden organize etmek için sevişenler, bim'de sevişenler, a101'de götünü açanlar, (henüz bu furyadan şok marketlerin bir vukuatı yok heyecanla bekliyoruz) istanbul'da kimsenin uğramadığı sahillerde erkek erkeğe sevişenler, sivas'ta otuz kişi sevişenler, bağzı malum partilerdeki üst düzey siyasetçilerden evli barklı sekreteriyle sevişenler, ünlü oyunculardan öz yeğeniyle sevişenler...

  şimdilik aklıma gelenler ya da aklıma gelip de söylemeye g.zümün yemedikleri bunlar. sizlerin de aklına gelen olursa ve dahi katkıda bulunursanız sevinirim.

  sevişme konusunda dünyanın en yaratıcı ve ufku geniş toplumu haline geldik. eskiden dizilerden, filmlerden ya da namus nedir bilmeyen gavur illerinden gördüklerimizi hayal ederdik.

  hayaldi gerçek oldu.

  durmak yok yola #devam...
  7 4 ...
 • Muhalefetin bugune kadar bir dikili agaci yok ama yapilanlari "yikacagiz, yakacagiz, satacagiz" diyorlar.

  Eski turkiye'de...
  Enflasyon %120
  Faiz %7500
  Imf ulke'yi yonetiyor
  Dollar 15 yilda 1500 kat artiyor.

  özleyenler tabi oy versin.

  #devam.
  10 13 ...