bugün

gavatmıyız len biz. kapatın bu başlığı.
Arkadaşa bir rambo verelim o vakit bu maddelere bir tek o uyuyor zaten ama bir saniye o da çocuksu değil ciddi. Vay arkadaş genç versiyon sylvester abi bile uymadı.*
geriye pek bir şey kalmamış zaten.
sen kimsin ki amk. seni de bi görebilsek.
Bu tür bir muhabbette kadınlara kriter hakkı tanınmamasına da ben hastayım. Erkekler aynı başlığın Kadın versiyonuna bir kadın çizeceksin kıvamında robot resim çıkarır, Kadın bir kriter sayar:

- höh! Daha neler.
185-190 arası boy. 90-100 arası kilo. beyaz ya da buğday ten. esmer sevmem. siyaha yakın kumral saç. sarışın sevmem. mümkünse sakal bırakmayı sevmiyor olsun. çünkü sakal sevmem. sinekkaydı traş. temiz yüz. muaahh diye öperim valla. göz rengi hiç farketmez. hayat bakışlarına donukluk katmamış olsun yeterli. birde yakışıklılık meselesi varki. ne can yaman'ı ne kıvanç tatlıtuğ'u ne de burak özçivit'i beğenmeyen bir kız olarak çirkin olması evla olur. çirkin derken suratına bakılmayan ayıyı kastetmiyorum elbette, çok simetrik olmayan normal türk erkeği suratı yeterli. olgun kafada bir erkekse en fazla beş yaş büyük. yok ben hayatın sillesini yemeden adam olmam diyen bir erkekse en çok 10 yaş büyük. yapı ve karakter olarak benden sert. hitabeti benden güçlü. ve tabiiki, ilişkilerini yerine göre işinden önde tutabilecek, aileye, akrabalara gereken önemi verebilecek, hayatındaki kadınlar yalnızca akraba sıfatındayken yanında olabilen, diğer kadınlar sevgili, flört olarak yer almış, hiç kız arkadaşı olmayan diyeyim ya da. gevşek ağızlı olmayan bir erkek. sözlükte varsa yeşillendirebilir. bir kahve içebiliriz.
hem ne demişler, isteyenin bir yüzü kara, vermeyenin iki yüzü.
kizceleri açık etme turnusolu. inanmayın, gelmeyin buraya.
hoşlanmam. açık konuşmak gerekirse hepisi de ölse üzülmem.
Kıllı kıllı.
1.80-1.85 arası olsun. işi gücü yerinde olsun. Çok yakışıklı olmasın tatlı olsun yeter. Güvenilir, sadık, merhametli, değer veren biri olsun. birazcık da zeki olsun. Yeterli sanırım.
iyi birisi olması. iyi insan içinde pek çok güzel özelliği barındırıyor zaten.
nefes alsın yeter.
Yobaz olmayanindan.
Hangi göbekli erkekleri seviyorsunuz lan boşa mı sporu bıraktık biz.
ulan yazıklar olsun be.

kimse de iri kalın bir penis olsun yazmamış.

Ben elendim arkadaşlar yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.