bugün

Operadaki Hayalet.
Bölüm olarak felsefe. Betik (kitap) olarak da suç ve ceza.
Bu soruya "milletin ne okuyorsun" sorusuna verdiği cevapları oluyom demek saçma olmasa gerek.
Tedarik zinciri yönetimi ders notları. Gökhan hocama selamlar.
Saçma salak entrylerinizi okuyorum ve araya kendiminkileri de serpiştiriyorum. Sözlüğüde forum sitesi ettiniz iyice amk.
görsel

(bkz: mihail afanasyevic bulgakov)
görsel
Sevmesem de itiraf etmeliyim müthiş güçlü bir kalemi ve sürükleyici bir üslubu var.
Kutlu dağ.
gündüz vassaf- cehenneme övgü.
iskender Pala, Şah & Sultan. Yavuz Sultan Selim ile iran Şahı Şah ismail arasında gecen mücadeleyi anlatıyor. Bir de aşk var tabi sonunu merak ediyorum.
ali'm
Daha 33. Sayfada döktürdü incilerimi vicdanını sevdiğim Ali'm...
Silah bilgisi ve atış.
Albert camus - veba

Bugün bitirip, (bkz: Victor Hugo)'nun (bkz: bir idam mahkumunun son günü)' ne geçmeyi planlıyorum.
entry okuyorum şimdi de giriyorum.
görsel
Sahihi Müslim tercümesi ve şerhi. Ahmed Davutoğlu r.a hocaya aittir. Allah razı olsun. Çok ciddi bir eserdir. Muteber kaynak demek cahillik olur bilmeyen yoktur.. Arap ülkelerinde bu kitabın şerhlerinden oluşmuş özel odalar vardır. Bir kütüphane hacminde.

Diğeri kutul kulüp, kalplerin azığı yani. Ebu talip el mekki'nin eseri. Tasavvufi bir eserdir ama içinde hadis fıkıh ilmihal akaid her şey bulabilirsiniz. ihyanın mufessiri Gazali r.a bu eserden etkilenerek islam coğrafyasında en çok okunan ihya adlı eserini yazmıştır.

Diğeri mektubatı Rabbani. imam Rabbani hazretlerinin eseridir. Yazılan mektuplardan oluşur. Adından anlaşılacağı gibi. Her konuda her başlıkta mektup vardır. Bazı tarihi olaylardan izlerde vardır..
kıymetsiz bir şairin sonu kayıp dizelerini...
Uludağ sözlük.
tatar çölü - dino buzzati.
Şimdilik niyet. Suiniyet sahibi insan çok burada. Onunla meşgulüm şu sıralar.
(bkz: bela)
kuşlar yasına gider.
kilitlenmis trafige bela.
tnm: merakli bir soru cumlesi.
Ses ve öfke.
Hiç güzel bir kitap değil. Ve çok zor. Ama bitecek.
Arkadaşlar size birşey sormak istiyorum lütfen ama lütfen bilen bana ulaşsın

Bir zamanlar dünyanın düz olduğunu ileri sürenler yuvarlak diyenleri katletmiş

Hangi film de geçmiştir ?
görsel
Hayırlı forumlar arkadaşlar.
1. Baskıdır uyandırayım *