bugün

Hiç doğrum yok 0.
180 çıktı hayret. Ben daha fazla bekliyordum.
210 çektim aq.
sinirlendiğimde bazen küfredebiliyorum. o yüzden 30 değil de 15 puan diyeyim.
sinirlenince çoğu zaman gözlerim dolar. oradan da bir 20 puan.
basit de olsa kalbimi kıran şeylere gülüp geçemem. üzüntü geçer de kalp kırıklığı kolay değil. zaten yara olan bir yere tuz basılıyor. 50 puanda oradan.

toplam 85 puan. genel olarak sinirli biri değilimdir.
380 çıktı.

Başka soru var mı? Varsa sorun hemen Kırdırmayın ağzınızı burnunuzu.

Ayhh bak dellendim yine.
Bana tehdit edildiği zaman, çok sinirli sert davranıldığı zaman elimde olmadan sinirleniyorum ve bana karışıldığında, sınır koyulduğunda da sinirleniyorum ve çok sinirli insanları görünce ve yorumlarını okuyunca, insanların ona buna şunu yapamazsın, bu olamaz dediklerinde elimde olmadan sinirleniyorum.
Sinirlendiğimde küfür ediyorum (adamına göre ve yerine göre küfür şiirdir)

Basit de olsa kalbimi kıran şeylere gülüp geçemiyorum çünkü kalbimi kırabilen şey sana göre basittir bana göre değil.

ikinci şans vermiyorum çünkü bir kere haddi aşabilen yine aşar.

Sinirliyken haksız olduğumu söylediklerinde kabullenmiyorum çünkü haksız olduğumu bildiğim şeye sinirlenmem ve tartışmaya girmem. Sinirlenmişsem haklıyımdır.

150 puanla kendimi uğurluyorum.
160 çıktı benimkisi. Ayrıca şuna takıldım ben: Sinirlenince göz dolması olayı bende de oluyor. Bir türlü çözemedim bu sorunu. Ilık ya da vurdurmuş da değilim ama anlayamadım bir türlü. swh

2 sene karate yapmıştım bir spor salonunda; rakibimle dövüşürken de gözlerim doluyordu. Sokakta da birkaç kavgada savunma pozisyonunda aynısı olmuştu. Ağlaya ağlaya serseri dövmek! Bilemedim altan...
120, 0 olması gerekiyordu ya pamuk gibi insanımdır ben.
Libidom tavan yapıyor asiliyorumu da ekliyorum. Sondaki hariç hepsi neredeyse var bende. Geri zekalilara tahammül etmek zorunda degil kimse.
sinirlendigimde haksiz oldugumu kabul etmem, 40 puan. yeter bence bana, tesekkurler herkese basarilar arkadaslar.
Cevap veriyorum çok. Evet.