bugün

kelimeleri ve ardından gelen çaaaat sesiyle hande ataizi'yi yerle yeksan eden sevda demirel tokatı.
hande ataizi nin kabusu.nerde duysa kaçıyormuş.
sevda demirelin,hande ataizine canlı yayında tokat atmadan söledi söz,ve ardından çatttttt
(bkz: ne dedin sen sak)
bir tokat sesinin sak! seklinde olduğunu düsünürsek en doğru tanımı bu sekilde olan cümle...
ne dedin sen? (bkz: hembele)
(bkz: sevda demirel)
(bkz: hande ataizi)
(bkz: ellerine sağlık)
okan bayülgen makarası için

http://www.youtube.com/wa...p;mode=related&search=

hakkaten yarıyor
arkadasin kiz arkadasina olan sevgisini apartman duvarina haykirirken kizin babasina yakalanmasindaki kucuk diyolog gibi bir sey,

k.b.-bu yaziyi kim yazdi? (cocugun yakasina yapismis bir vaziyette)
b.a.-ben abi.
k.b.-bu yaziyi silicen burdan.
b.a.-tamam abi.
ve hemen akabinde,
-guum..! (yumruk sesi)
hande ataizi tarafından ne dedim ben lan şeklinde cevabını hala arayan cümledir.

http://www.youtube.com/watch?v=yRERN9Rul5Y&feature=related
sevda demirelin hande ataiziyi dokatladığı zaman söylediği şeyin dokat efektlisi. birde yıldo deyimi.
sevda demirel'in hande ataizi'ne canlı yayında tokadı bastıktan sonra meşhur olmuş deyimdir.

sözlükte yersizdir.
(bkz: alternatif karma isimleri)
+ne dedin ne dedin sen ?
-mal bir kere söylenince anlamıyor musun ?
+ne dedin ne dedin sen ?
-tamam yok bir şey defol git,Allahım sen sabır ver ya
+ne dedin ne dedin sen ?
-tıssss...
hafızalardaki yerini korur.
sevda *nın son vuruşu.
kavga başlangıcı olan bir cümledir.
şlaappp sesi ile biteni makbul olan tepki ve aynı zamanda sonuç cümlesi. ne yaşanan rezillik, ne hakaretler o şaplak sesi kadar güldürmemiştir. bence kesin arkadan birisi efekt yaptı.
ibretlik videodur.
çaaaat! diye bir ses gelmeden önce duyulmüş tepki cümlesidir.
genelde kızların; hoşlarına gitmeyen söze karşı verdikleri tepki cümlesidir. Duyduğunu anlamadığından değil de düzeltilsin diye yapılan vurgudur.
yanlış sözleri düzeltme şeklidir.
Olay hangimiz daha az kaşar muhabbetinden çıkmıştır, akabinde de Hande Ataizi Sevda Demirel evvelki sene otelde erkeklerde basıldığını hatırlatmıştır. Gerisini biliyorsunuz zaten.
Arkasından çat efekti gelen türk televizyonunun unutulmaz sahnelerinden biri.

Bu top 1'se medyum memiş ve keto top 2'dir.