bugün

Böbreklerini söküp alacaktım konya da ama temiz niyetli olduğumdan bir şey gerçekleşmedi.

Aslen antalyalı imiş öyle diyordu.
silik olalı aylar yıllar olmuş olan yazar. dolayısıyla burada hakkında yazılanlar kendisinin umrunda olmayacaktır. büyük ihtimalle görmeyecektir bile.

dostum şimdi 2 yıl önceki olayı gündeme getirerek güzel duyar kastın bravo ama o çirkinliği sen de bir kez daha göstermiş oldun. herkes unutmuştu, sen hatırlattın. o günden bugüne sözlüğe gelmiş yazarlar "sayende" o paylaşımı ilk defa görmüş oldular. natalieflyyn denen siliğin sesi oldun. o çocuk "sayende" bir kez daha rencide oldu. bravo. artıların hayırlı olsun.
koca burunlu güzel insan unutulmadın aklımızdasın.

1. ümit burnu

2. natalieflyyn burnu.

3. sinop burnu

unutursak kalbimiz kurusun.
yarışa girse burun farkıyla kazanacak bir yazardı.

yürüyen ego diye bilirdik.

unuttum, kalbim hâlâ yaş.
girdiği tüm yarışları burun farkıyla kazanan bir ablamızdı.

ne burun vardı be tipitip yanında halt etmiş *

burununun üstene nato üstü kurulur artan araziyle de hatıra ormanı yapılırdı. işte öyle bir burun.

o burun antik mısırda olaydı. tanrı diye taparlardı o buruna. öyle bir şey.
iyi bir insandır. sağlığı ve sıhhati yerinde olsun.
4 sene önce sözlüğe geldiğimde ilk konuştuğum kadın yazardı kendisi.
Burnunun gölgesinde iki aile piknik yapardı, özledik reis.
görsel
Sizin için çok kolay değil mi birini kendi seçmediği fiziksel özellikleriyle dalga geçmek, alaya almak, gülmek, en önemlisi kalp kırmak.
Defolun gidin lan. Kusur arıyorsanız aynaya bakın. Şunun ağzı şöyleydi burnu böyleydi gözü öyleydi diyeceğinize dönün de o kusursuz (!) suratlarınıza bedenlerinize bakın.

iğrençsiniz hepiniz.
Güzel muhabbeti vardı.
asıl dalga geçtiğimiz burnu değil. o bahane. sende biliyorsun karakterini. huyunu. yaptıklarını bence o kadar eski olmana rağmen sen savunabiliyorsan sende bir şeyler var.
hala akıllarda olan sözlük burnu.. pardon kızı.

https://galeri.uludagsozluk.com/r/1590380/+
Ben severdim ya; canayakın bir kızdı, hoş sohbeti vardı, popüler kültürü de iyi takip ederdi. güzel sohbetlerimiz oldu.
Bunları da kaçırdık, şimdi aktrollere kaldık, mutlu musun sözlük?
arkaaşlar burunla dalga geçilmez..

(o nasıl burundu bee!)
eskilerden bir yazardı. bu da gitmiş, vay amk.
Burun farkıyla entry giren yazardı. Var olsun.
Burun kız.

Ed: severdin iyi yazardı.
Hâlâ görüştüğüm sevip saydığım canım kardeşim.

Bu sözlük güzel insanlar tanimamizi da sağladı..
tanışalım o'zaman
epey özletmiş olan yazardır. dönmüşse çok hoş gelmiş, şakaysa hiç komik değildir.
(bkz: vay sen hoşgelmişsen bacım)
Dondum arkadaslar. Evlenip coluk cocuga karismadim ama o dedikodulari unutun. Selamlar.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/1611999/+

temsili falan değil.
Temsili degilse mazidir o anca. Puhahah
0:00 0:10