uçsuz bucaksız bir boşlukta savrulup gidiyorum hissi...

uyusam uyudukça kaybolsam ama derin derin, ıpıssız bir uyku, kimselerin sesi bile dokunmasın, içimdeki ben bile sussun...

Uyusam bir bebek huzurunda kalksam sonra tüm kötülükler silinmiş olsa bir silgiyle... bir çift göz olsa karşımda derinliğinde huzuru bulduğum bir çift göz...

Uyusam içimdeki yaralar kapanıncaya kadar, öyle güzel öyle mayhoş uyusam...
Hani böyle sonbaharda yere sararmış,kararmış bir yaprak düşer ya,su birikintilerinde,çamurlarda sürüklene ezile yok olur zamanla. işte tam da bu durumda hissediyorum.
Sabah sabah uyanip ise geldigim icin afedersin yarrak gibi hissediyorum.
Uranyum yutmuş gibi. Başım ağrıyor açım ama kalkıp kahvaltı hazırlamak da istemiyorum.
yoğun ama iyi. bayadır işten uzak kalmıştım.
Dişten dolayı iğne vurup, bi tarafımı felç bıraktılar. Ali rıza bey gibi hissediyorum.
görsel
Yorgun,bitkin,hüzünlü,karnım da aç galiba,sigaram da bitmiş.Nasıl hissedebilirim ki.
ucuz bir roman gibi.
Bir başlasam 50 sayfa hüzünlü bir şiir yazacakmış gibi...

Kimse tarafından umursanmadığımı bilmek acayip derecede üzüntü veriyor ve bir yandan da insan ırkına karşı nefret doğuruyor.

Ama bunlara rağmen, kapıdan elinde şekerlerle annesinin girmesini bekleyen bir bebek gibiyim. Lanet olsun.
akşamki halısaha maçı için yeterince sinirli ve stresli. sakin oynanmıyor biliyon mu.
Kıskanç, kıskanmış.
Annemin özel yemek takımı gibi.
Sadece ihityaç duyulduğunda kullandığı normal zamanlarda yüzüne bile bakmadığı önemli ancak yalnız.
uykudayken bosluga düsmüs gibiyim.
anlamsız.
anlam veremez, yükleyemez durumda.
Koca bir hiç.
derbeder.
Yaralı at gibiyim koşamıcam iş göremicem bir bok yapamıcağım vuranımı bekliyorum.
plüton gibi

yalnız......
(bkz: yarın benim doğum günüm hem şarhoşum) hem yastayım.
Sinirliyim cunku uyuyamadim gurultu yuzunden nefret ediyorum uyuyamayinca sikicem ya. En sonunda kalktim bu sefer gurultu bitti cidden asiri sinirliyim suan.
valla dalından koparılmış gül gibi. solmaya yüz tutmuşum.
iki dakika önce sözlükte kolonya cumhuriyeti başlığını gördüğümden beri gülüyorum çok güzel film izleyin.
Çok tuhaf hissediyorum.
Tanımlamak gerekirse üstüne çikolata sosu sıkılmış salatalık turşusu gibiyim. Bi anlamsız, bi tuhaf.
halay başının serçe parmağına dolanan, hoyratça sallanan kırmızı pullu mendil gibi hissediyorum.