bugün

genel olarak bu tiplerin kişilik olarak zayıf ama bedensel olaral güçlü, kuvvetli kişilerden oluştuğunu düşünmekteyim. kendi kız kardeşine dünyayı dar edip, her istediği kişiyle beraber olmayı hak gören bu zihniyette benim muhitimdeki bir kız başkasıyla fingirdeşemez güdüsü vardır.
bırakın başkasının hayatına karışmayı, umumi bir ortamda konuşulan konulara bile karışma haddini kendilerinde görür bunlar.
daima namussuzlar namus bekçisi rolündedir.
burunlarını başkalarının hayatlarına sokacaklarına çüklerini eşlerinin vajinalarına sokmaları daha faydalı olacaktır. fakat lütfen korunsunlar, etraftaki küçük versiyonları çekilmez olur bunların.
kendi hayatları yeterince renkli olmadığından dolayı, yada cinsel hayatları kötü olması durumunda, başkalarının özel hayatlarına karışarak "ben yapamıyorum bari onlar da yapmasın" düşüncesinde olan namussuz namuslular.
Okul müdürü.
BU TiPLERiN KENDi MAHALLELERiNiN KIZLARINA "BACIM" ÇEKiP BAŞKA MAHALLENiN KIZLARINA LAF ATMAK GiBi MiSYONLARI VARDIR. MAHALLLENiN KIZINA "BACIM" ÇEKTiĞiNE BAKMAYIN DÖRT DUVARIN iÇiNDE "BACI" "BiCi BiCi" OLUVERiR.
Adindan da anlasilabilecegi gibi Sadece namussuzlari rahatsiz eder.
(bkz: hıncal uluç)
(bkz: şakirt)
hiç bi zaman anlayamadığım adamlardır bunlar. ay kime ne kim kimle nabıyor yani. sana mı kaldı be adam? * *
kamu da çalışıyorsa ahlak polisi olması muhtemeldir. ama kime göre neye göre ahlak. bi kız sevdiğiyle gezemiyorsa köşe bucakta saklanmak zorunda bırakılıyorsa hepsi bunların yüzündendir. sevgililer elele yürüyemiyorsa sırf bunlar yüzündendir çünkü birisi görüp babaya söylerse kıza damgayı yapıştırıverirler. arkadaşlar bi kızın adını çıkartmak kolaydır seviyorsa gezer arkadaş. bu namus bekçileri yüzüne gezemiyoruz elele. kahrolsun namus bekçileri ahlak polisleri.

tanım: zamanında kendileri her boku yemiş kişidir.
aklıma an itibarı ile gelen kavram.
Millete engel olup, ellerine fırsat geçse en ala şekilde alasını s.kecek tiplerdir.
ismi değişerek Namus muhafızı olmuştur.
Ülkemizde fazlaca bulunan bekçilerdir . Beyin kıvrımlarının yetersizliği nedeniyle bu işi yaparlar .
Uludağ sözlük'te kayak yaparlar.
am gardiyanı.
(bkz: telefoncu ekrem ii) namus düşmanı başka bir şey duymadım görmedim bilmiyom.
amk bekcisi parkta bira içmeme izin vermiyor.
(bkz: namus timsahı)
görsel

efsaneyi hatırlayalım.