bugün

Ahlak da olabilir.
(bkz: görürsem söylerim)
vicdandadır. ama aramayın boşuna gerek yok.
beyinde.
önce beyinde belirir, sonra fiillerle teyit edilir veya edilemez.
önce bir insanın kendi iç dünyasında bir namus tanımı yapmasıyla başlar, bunu yapan kimse için namussuz diyemezsiniz, namussuz diyebilmeniz için namusu tanımlayan başka bir kaynağa sahip olmalısınız.
yani diyebilirsiniz ki x kaynağının tanımına göre y kişisi namussuzdur.
veya yine kendiniz namusa bir tanım getirip x kişisi benim namus tanımıma göre namussuzdur diyebilirsiniz.
Cepte olamaz mı? Misal hastalıklı ve çok hırsız akp zihniyetine namuslu denebilir mi?
Namus giyimle değil davranışla olur. Yoksa kapalıdan ahlaksız olabileceği gibi açıktan da ahlaklı olabilir. Bunun en büyük kanıtı da Siyasal islam ve 15 temmuz'dur.
kulak arkasında. onu da sikiyorlar zaten burada hahah.
Şayet biri ananın aminda derse bu hoş olmaz. Yazar ile sıkıntılı durunlar ortaya çıkabilir. O yüzden bu tip entryler girmemekte fayda var.

Ahlak kısmında olabilir.
Dünyadaki en büyük zevk sikiş olduğu için tabi ki kesinlikle bacak arasındadır.

Seks büyük mesele değil ayağı çeken gavatların eline karınızı kızını düşürmeyin asla. Boş bulsalar nefessiz sikmeye kalkarlar.
baldır arasında.
karın boşluğunda olabilir mi sahiden??
namus bacak arasıyla ilgili olduğu için bacak arasındadır tabii ki. namus "cinsel erdem, iffet." demektir.
Tabiiki burun deliklerinin biraz içerisinde, beyne giden yolda biyerlerde. Asdfghj.
Çıkın şu namusun bacak arasında olduğu düşüncesinden. Ahlak, iffet, bu değil. Asdfghj.
Her yerde.
Namusu sadece bacak arası ve yatakla sınırlamak doğru değil.
Kışinin güvenirliği, dürüstlüğü, vicdanı, merhameti, onuru, erdemli olması, ahlaklı olması yani olumlu davranışların bir bütünü olarak algılanmalıdır.
Kişiliktedir. Bugün namusu ve şerefi üzerine yemin eden pek çok kişinin namusunu ve şerefini nasıl iki paralık ettiklerini görüyoruz.
Namus iki kaş arasındadır.
beyinde ! ! !

buna sahip olmayanlar konuyu daha fazla deşmesin...
15,000 sene once uckagitci yavsagin biri sahsi cikari icin namus denilen bos bir kavram ortaya atmis bugun maymun zekalilar halen debelenip duruyor bunun etrafinda.
Şu namus bacak arasında değil diyenler awratlarının nudelerini paylassin ozman.nasil olmazsa onlara göre namus geri kafali söylemi.
Namus:Bir toplum içinde ahlak kurallarına ve toplumsal değerlere bağlılık, iffet.
iffet: Cinsel konularda ahlak kurallarına bağlılık, sililik.
Sililik: Sili olma durumu, arılık, temizlik. iffetlilik.
Bu soruya güzel bir yanıtım olacak. Her davranışınızı gerçekleştirmeden önce planlayıp tasarladığınız yer aklınız olduğuna göre, önce düşüncelerinizin namuslu olması gerekiyor. Çok sert girdim araya he.
tamam hadi al bakalım itin kopuğun sktiği kızı karın yap, çocuklarının anası yap.
Vaktiyle Sözlükte bir hanım vardı… takriben bi 400 kişiyle yatmıştı. Şu an okuyan herkes fahişe sürtük kevaşe felan diyerek içinden bir takım şeyler geçirebilir ancak ben o kızım bir kere yalan söylediğine şehit olmadım, son parasını ihtiyaç sahibine verir kendisi aç yatardı, sokak hayvanlarını doyurur kendisi aç kalırdı, çalışmadan hak etmeden tek kuruşa tenezzül etmezdi… böyle bir kızdı kendisi. Şimdi bu kadına namussuz diyebilir miyiz?
Nerde bilmiyorum ama nerede olmadığını biliyorum arkadaşlar, skimde değil ehehe.
saçların içine gizlenmiş olabilir. Kontrol edin derim. ihihihi.