bugün

abdest sırası için kavga etsinlerdir.

(bkz: romantizm)
Şüphesiz kızlar için son derece üzücü bir durumdur. Katlanılmaz böyle erkeklere de.
namaz kılan erkekler de kesin can atıyordur zaten.
okudum en saçma entrylerden bir tanesi. bkz: (#11179996)
sırf islam'ı ve ona tabî olanlara bok atmak için çocukça ve aptalca kurgu şeylerin bir işe yaracağını düşünen, gereksiz insan fikirlerinden başka bir şey değil.
bir din düşmanı olarak bu konuları düşünüp o kıymetli hayat vaktinizi heba etmeniz çok tuhaf. hayrete düşüyorum . yazık lan size.
türkiye'deki kızlar için oldukça kötü bir şanssızlıktır. özellikle kız dinsizse erkekten bu açıklanamayan saçma davranışı yüzünden soğuyabilir. ki soğumalıdır da.

namaz mı kalmış kardeş nedir bu derler adama.
Namaz kılan biri sorumluluk sahibidir. Ona daha çok güven duyarsınız istemsizce bile olsa. Ve emin olun en masum ve saf böyle insanlar severler.
namaz kılan biriyle batak da bile eş olmam ben ya..

bir de sevgili fln demişsiniz..

şok oldum resmen..
Gunumuz turkiyesinde "iyy, aa, yobazlik ya" seklindeki tepkilere maruz kalan erkekle sevgili olmaktir.

Camiiden cikarken adama agzini acamayacak tipler burda yine aslan kral olmus.

Ulan hanginiz namaz kilmiyorda uzaya cikti?
Hanginiz atomu parcaladi oglum namaz kilmiyorsunuzda?

Ulkemiz boyle arpa kadar beyni olmayan guruhtan kurtulmadigi surece bu hallerde olmaya devam edecektir.

Bu ulke islam ulkesidir, bu ulke ezan sesleriyle yogrulmus bir ulkedir, bu ulke osmanlinin devami bir ulkedir.
Ne kadar kudurup mabadinizi yirtip basinizi da gecirseniz bu boyledir.

Ve bir nesil sonrasini burda hep birlikte izleyecegiz. O zaman gercekte agzini acamayanlar buradada acamayacaklar.
- aradım açmadın telefonunu
+ mümin arkadaşlarla namazımızı eda eyliyorduk çok şükür
- kız var mıydı ortamda? Eda kim?
zaten ateist,laik,kemalist bayanlara nasip olmayacak nimettir.
allah onlara namaz kılan erkeği nasip edermi
onlara namazsız,niyazsız,içen sıçan ayyaş takımı talip olur
tencere kapak misali.
ALLAH KORUSUN .

edit: dinazor dedeciğimin hemen zoruna gitmiş .
Ne güzel insandır o .
daglara taslara denilesi durumdur.

millet aya cikti bazilari hala namaz kiliyor. ayiptir. boyle sevgili olmaz olsun.
allah'a inanıp kuran'a ibadet için namaz kılan bir erkek bulunabilirse bir şey farketmez ama bu profilin tamamı aktör anasını satayım. yatıp kalkıp müslümanız diye geçiniyorlar. işleri güçleri reklam. sevgililik nedir bilmedikleri için zaten başlık bu erkeklerde karşılık bulmaz.
birilerine yalakalanmak için kılıyorsa uzak durulmalı eğer allah rızası için kılıyorsa evlenilmesi gereken sevgili kişisidir.

bunu da şu şekilde anlarsınız. eğer erkek sürekli namazından abdestinden herkesin içinde bahsediyor ve yalnız kaldığınızda içinden değişik bir yaratık çıkıyorsa reklam için kılıyordur. namaz kıldığından haberiniz tesadüfi bir şekilde ya da sizin sualiniz üzerine olduysa allah rızası için kılıyordur.
(bkz: ya benimsin ya toprağın)

Seni istemiyorum diyene sözlükte eksi basan, gerçek hayatta da kurşunlar mazallah.
Bunlardan sevgili olmaz, gardiyan olur.
Din kişi ile Allah arasında olan bir meseledir.Namaz kılıyor veya kılmıyor olması kişinin kendisiyle alakalıdır.inandığı dinin farzını yerine getirmenin senenin 2016 olmasıyla ne alakası var anlamadım.Dileyen kılar dileyen kılmaz diğerlerine saygı duymak düşer.
"o da sana gurbandı ya la" denilesi başlık.
kıldığı namaza göre değişecek sevgililiktir. kıldığı namaz onu oldurduysa hiçbir şey beklemeyin ama yat kalk namazı kılıyorsa nurtopu gibi bir sevgiliniz olacaktır he ama gösteriş için kılan biriyse yer sizi uzak durun ablalar.
inanarak kılandan zarar gelmez. menfaat için kılandan kaçabildiğiniz kadar uzağa kaçın.
Hayat kadınlarının bok attığı erkektir. Onlara kendilerini pazarlayacak erkekler lazım.
dayak hastası olmaktır.
Herkese nasıp olmayacak olandır. Hatta kimseye. Namaz kılan erkek evlenir sevdiğiyle. Oyalamaz.
sevgili olmayi gectim namaz kilmak nedir ya, yahu sene 2016 olmus ya. hala namaz mi kiliyor insanlar ya ?

gelir simdi aman efendim terbiyeli erkektir, allah korkusu olan erkektir, altin kalpli erkektir bilmemne yazarsiniz.

caliyor ama namaz kiliyor kafasindaki sigirlardan hicbir farkiniz yok yani.

sevgili olmayi gectim ayni ortamda bile bulunmak istemedigim erkektir.