bugün

çok fazla bilinmediğini ve bu konuda hakkının yendiğini düşündüğüm tatlı. tatlının hakkını değil, kendisini yerseniz hayran kalırsınız. bazı restorantlarda hala sunulmaktadır. adanada bir yerde denk geldim.
inciciler tarafından troll e konu olan tatlı.

https://www.android.com/versions/name-n/

hali hazırda bulunan n harfinin yanına amık yazmanızla katılacağınız troll eylem buyrun.

(img:#1062445)
yok böyle bir tatlı. vikipedi'de çıkan sonuç daha bugün oluşturulmuştur. ayrıca verilen tarif sütlü irmik helvasıdır.

ergen veletlerin uydurmasıdır yani.

adamlar trollüğün kitabını yazmışlar be kardeşim uf işte bu ya.
(bkz: ay hadi inşallah)

Android'in yeni sürümüne isim babası olması sözkonusu olan tatlıdır.
tarihi kürt tarihinden eski ılan güzide bir tatlımızdır.
Anadolu'da genelde arkasından Türk Kahvesi ikram edilen müthiş tatlıdır.

(bkz: Hadi inşallah)
ülkemizin pek sevilen güzide tatlısı. turistler en çok baklava ve namık tatlısını merak ediyorlar. benim önerim ege taraflarında yenmesinden yana. üzerine bir de şöyle güzel bir türk kahvesi içilince tüm dertleri unutturan, mutluluk kaynağı...
yunanın da sahiplenmeye çalıştığı güzelim türk tatlısı. namık tatlısı. hiç yunan tipi var mı allasen.
Son zamanların popüler tatlısıdır. (bkz: yetiştiremiyoruz efenim)
uydurma bir tatlıdır. Bizim böyle bir tatlımız yoktur.

Namık diye tatlı mı olurmuş.
Eğer olursa incici tayfanın Türkiye'ye en büyük faydaları olucak. Arkanızdayız!
görsel
Çok güzeldir. Androidin yeni sürümün adı olacaktır. Girin büyük harfle Namık yazıp oyunuzu verin arkadaşlar
https://www.android.com/versions/name-n/
Kurtuluş savaşı yıllarında yunan'la kana kan, dise dis savasan zabitlerimiz ugrak yeri olarak bir mezra ararlar.

Daglar,tepeler, ovalar aşan askerler aksami etmisler lakin ne bir koy ne bir mezra bulabilmislerdir.

Askerler ac,susuz...

Memlekette durum belli. Elde yok avucta yok.

Askerler çaresiz yürümeye devam.

Sabaha karsi ufukta bir köy belirir.

Askerler zor zanaat koye kendini atarlar. Atarlar atmasina lakin köy bos.

2 3 hane kalmis.

3 5 yasli kadin karşılar askerleri.

Askerlerin halleri belli. Gunlerdir ac,susuz askerler.

Askerlerin durumu bellidir.

Belli belli olmasina da koyun halide bellidir.

Yıllardır savas,kıtlık alip basini yürümüs.

Kadinlar caresiz ellerinde kalan biraz irmik, sut, seker gibi seylerle askerlere ellerinden geldiğince birseyler hazirlar.

Askerler gunlerdir ac olmanin verdiği durumla tatliyi o kadar begenirler ki.

Herkese her mekanda anlatmislardir bu tatliyi.

Kulaktan kulağa, dilden dile,nesilden nesile bugune kadar gelmistir bu tatli.

Efsaneler efsanesi bu tatlinin hikayesi budur.

Bu arada köyün adi namikli koyudur.
Çok lezzetli bir tatlı türü. Canım çekti bak şimdi.
kayseri'de küçük bir mekan var, koray usta diye. ordan yiyeceğiniz namık tatlısının tadını başka bir yerde alamazsınız. normalde çok sevmem bu tatlıyı ama sırf namık tatlısı yemek için koray ustaya gidiyorum.
antepte heryerde vardır bu harika tatlıdan .
yedikten sonra "bu n'amık?" diye tepki vereceğiniz, kıymeti yeni bilinmeye başlanan tatlı.
Android 7.0 N kodadıyla geleceğinden mütevellit inci sözlük tarafından piyasaya salınan bir tatlı.

Şöyle ki efenim olaya vakıf olmayan insanlar vardır, Android her sürüm atlamada tatlı isimleri kullanıyor ve alfabetik sıraya göre gidiyor. Ice Cream Sandwich - Jelly Bean - Kitkat - Lollipop - Marshmallow diye ilerleyen bu serüvende 7.0 için isim alma işini kullanıcı oylarına bıraktı bu kez Google. Haliyle trollde peşinden geldi.
amerika'da yaşayan bir youtuber'ın bu videoda eğlenceli bir şekilde tarifini anlattığı tatlı.

https://www.youtube.com/watch?v=RIimdAFWJA0

ofiste de arkadaşlarına tattırmış*
https://www.youtube.com/watch?v=oQS2gwfa7Xw
herkes in denemesi gereken harika tatlıdır. durduramıyoruz efenim durduramıyoruz.
Yarın yapmayı düşünüyorum.

Irmik tatlısına çok benzer ama aslında farklıdır.
(bkz: sikicem goygoyunuzu)
önü alınamayan tatlıdır.

durduramıyoruz efendim.

ısrarla istiyorlar.
inci sözlük denilen, aslında sözlük bile olmayan salak sitedeki bir grup gerizekalı liseli ergenin, koskoca google'ı kandırıp android'e namık isminin koyulması için icat ettiği tatlıdır. iyiki nougat seçilmiş, bu gerizekalılar amacına ulaşamadı. ama tanıtım videosuna girmiş.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar