bugün

(bkz: #1912319)
gerçekten haklı bir yazar*.
dedektif ruhlu, saçma yazar*.
(bkz: devrim copleri)
diyebilmiş faşist yazarımsı.
asılmış ve günahsız bir insana "çöp" demiş bir cüretkardır.

(bkz: efsane geri dönmüş)

birazdan sağlı sollu ataklarla gol gelecek. bu ilk pas.*
bana resmi sevdiren bi yazar bi yazmaz.çok güzel kuzu* çizer gülmekten çeneniz ağrır.
beyni hala su olan ne yazık ki bilmediği konular hakkında ordinaryusmuş gibi yorumlar yapan mum söndü oyununu destekleyecek kadar bi adam.
hiç kimsenin tabulaştırılmaması gerektiğini (bkz: devrim çöpü)başlığıyla gayet güzel göstermiş yazar. ilgiyle takip etme potansiyeline sahibim.
(bkz: kurt sorununa cozum onerileri/#1661578)
(bkz: dinsizligin zararlari/#2119233)
(bkz: devrim copleri/#2279281)
(bkz: bakire olmayan bayanla evlenmek/#1786860)
(bkz: 13 aralik 1980 erdal eren idami/#2306021)
entryleriyle saka mi bu diye sorduran yazar.

(bkz: bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak)
kesinlikle doğruları söyleyen bir yazardır. kanıtı da budur: (bkz: #232813).
kesinlikle buradaki görüşüne katılıyorum.
bir zamandar çok baba olan insan.**
erciyesspor'a sonuna kadar inanan.
(bkz: 4 ekim 2007 erciyesspor atletico madrid maci/@nahil)
(#2613028) yazdıgı entry'e bakacak olursak ;

tek kelimeyle özetliyeyim size bu yazar kardeşimiz ; Er'an ' dir kendisi..

farkettim de er'an biraz hafif bir itham olmus kendilerine direk terliksi hayvanada baglayabiliriz.
(#2621272)
söz konusu entry sinde bildigimiz milliyetcilik diyerek tek düzeligini kanıtlamış yazardır.

zira atatürk bildigimiz nasyonel sosyalist degil,

vatan topragı icinde olan herkesin milliyetciligini yapmistir.

hattta ve hatta ;

hattı mudafa yoktur , sathı mudafa vardır. o satih bütün vatandır. diyerekten atatürk milliyetciligi hakkında derin mesajlar vermiş, yine ne mutlu türk'üm diyene derken ne mutlu türk ırkına dememiş, ve yine anayasamıza yer verdigi üzere kendini türk gibi hisseden herkes türktür demiştir.
birden kendisine evlerinin önü boyali direk şarkisini atfetmek istedim..

--spoiler--
http://www.youtube.com/wa...wAE8g&feature=related
--spoiler--
runun eskidilde "yüz, çehre" olduğunu bilen,

setin farsçada 100 demek olduğunu bilen,

süper bir insandır.

ayrıca o set değil, sed.

şimdi diyceksiniz ki, türkçe de diğer dillerden birçok kelime alınarak yapılmış bir dil. ama kürtçede bi adam bi kelimeyi farsçadan alıyo diğer hıyar fransızcadan. kürt aklı işte...
uludağ sözlük seks kurulu başkanı'ymış.
libido libido.

nirvana'nın süper bir şarkısı vardı neydi. hah smells like teen spirit. onda geçiyor bu sözler.

"my libidoo my libidoo" der.

mühendis sanıyordum bir aralar kendisini.
dövülesi mi sevilesi mi anlamadım.

ama mühendis sanıyorum gördükçe kendisini. bu değişmeyen tek gerçek.
beni gaz odasına gönderme potansiyeli olan çapkın faşo. ayrıca türk kendisi. facebook'u da var.
nahilist.
çok pis cadı sila kahkahası atar. kötülüklerin efendisi; karanlıklar prensidir, ellerinden kara ışıklar saçar ve doğadaki masum ceylanları avlar.

arabayı otostopçuların üzerine sürer, ayakkabınızın içine çakıl taşı koyar, saçınıza sakız yapıştırır, ensenizden içeri buz atar. bir bakar; hep mutlu gülen yunuslar bile ağlar.

kendisi tüm kötülüklerin dayısıdır.
yediği kaba sıçmayan, ülkesine, milletine bağlı bir yazar kardeşimiz.
insan olma aşamasındaki ömrüm tribünde geçti adlı zavallısının 100 km önde başlayan ve saatte 10 km daha fazla katedeni..
duşta kendisini keselerken çıkan suyla karışık ses efekti bile "faşo faşo faşo faşo" şeklindedir. *

ayrıca facebook'un en sosyal canlılarından biri.
(bkz: iscinin koylunun sag partilere oy vermesi/#2712217) entry'siyle beni gülmekten yerlere yatıran yazarımsı.