bugün

dün gece yapılan Beyaz show' un 2006 galası olan programda Beyazıt öztürk'ün ''Türkoloji'' ile beraber başlattığı iki tipleme dizisinden biri ve benim en çok güldüğüm tiplemenin adı. Burada söz konusu olan 21. yüzyılın ilerleyen dönemlerinde yaşayan görmüş, geçirmiş bir android abimiz * olan uazylı-insan karışımı nadir abi *ve onun laboratuarında çalışan Beyaz'dır. Bilim milim derken başlayan konuşma bilim öğrencisi Beyaz'ın günümüzün magazinsel bir sorusunu sormasıyla karmaşıklaşır ve nadir abi'nin fantezisel bir yorumuyla insanı ve laborant Beyaz'ı dumur eder. * Özetle izlenmesi gereken, izledikçe insanı gülmekten yaran diyologlara mazhar olmuş bir tipleme dzisidir ''Nadir Abi ile magazin öğretisi'' . izlenilesi, tavsiye edilesidir. Nadir Abi' mizin dün geceki diyologlarından birini şöyle anlatayım sırası gelmişken ve entryimi noktalayayım:

Beyaz: Nadir abi hülya avşar ''ben bu ülkenin en güzel kadınıyım'' demiş abi,doğru mu sence de? yoksa hülya avşar'dan daha güzel kadınlar da var mı abi?

Nadir Abi:Olmaz olur mu Beyaz'ım? Var tabii, Pamuk Prenses var mesela...

Beyaz:Ne? Pamuk Prenses mi?

Nadir Abi: Evet Pamuk Prenses. Pamuk helva gibi kız valla offf çıtır çıtır yersin.. *

Beyaz:Pamuk helva mı?

Nadir Abi: Haaa bak Emel Müftüoğlu da güzeldir. Offff alıcan yanına şöööyleeee of of of

Beyaz: Anladım abi ben seni, anladım... * *

Bundan sonra konuyla alakalı yazılacak muhtelif entryler için doldurmak için boş bakınız: (bkz: nadir abi ve beyaz olası diyologlar)
beyaz ın yeni sezondaki sapık-psikopat türü tiplemesidir.
büyük usta hasan kaçan'ın gönül hırsızı adlı dizide canlandırdığı karakter.