bugün

an itibariyle Okan'a (televizyon makinası) bağlanmış, kanımca Okan'ı kafaya alan bir bayandır. Okan Bayülgen bu şahsa bir araba göndertip, programa alacağını beyan etmiştir. Merakla beklemekteyiz.
heyecandan uzak rahat konuşan katılımcı. sanki danışıklı dövüş.
arabası gitmiş,kadın gelirse oeehh dedirtecek program olacak makina...

bende gitmediğim için kendime küfür edeceğim...
an itibariyle tv makinasına katılmıs sahsiyet, kendisini aldatan adama az da olsa hak vermişimdir*
meshur olmaya cabalayan insanlar icin yeni bir umut kapisi aralamis kisidir. bu yuzden herkes ona bir tesekkur borcludur kanimca.
psikolojik bir bozukluğu olduğunu tahmin ettiğim kişi
ayar yemis bir kadindir.az once baska bir telefon gorusmesinde dot olmustur.ne kadar sevindim anlatamam.

--spoiler--
-aloo
-efendim
-cik aradan ben okan'la konusacagim
-hihi
-okan beni aldatacak bir sevgilim bile yok.bana da bir araba yollasana.
--spoiler--
andy warhol'ın "herkes bir gün 15 dakikalığına meşhur olacak" sözünün bu gecelik ispatı olan kişilik.
televizyon makinasına telefonla bağlanıp sevgilisinin kendisini aldattığını söyleyerek stüdyoya gitmeyi ve ekrana çıkmayı başarabilen bayandır.
yaa yazık be diye düşünmemizi sağlamış kızcağızdır..*
bakislarindan normal bir psikolojisi olmadigina kanaat getirdigim, ve olay kurmaca degilse(ki kiz acinacak derecede dogal gorundu bana) kendisi icin ciddi anlamda uzuldugum insan.
üşenmemiş tee evinden kalkmış, rahatından olmuş sonra da kamera karşısına geçip sadece "geber" diyebilmiş şahıs... daha iyi bişiler beklerdik be...
halen bir televizyon makinası çalışanı olma ihtimalini düşünmeden edemediğim şahsiyet. (bkz: yeme bizi okan) (bkz: reyting uğruna yapılanlar)
telefonda gerçeğe nazaran daha iyi görünen ekrana çıktığında gözlerinden anlaşıldığı üzere baya sorunu olan kişi görünümündeki tv kahramanı.
dişlerinde ruj kalıp bnm miiidemi bulandırmaı baarmıs insansı warlık hulya awsarla kardes olduuunu dusunduuum warlık
erkek arkadasının hala ara verip vermedigini merak ettigim 46 gorunumlu sahıs.
(bkz: naciye seni arabayla aldirticam)
nefreti gözLerinden okunan sarı düğme iLe nefretini bir nebze kusmuş oLan kişi...bir ara küfür edecek diye bekLedim...hevesim kursağımda kaLdı...ayrıca seni aLdatan adamın ta... *

(bkz: allah beLanı versin) *
(bkz: gelecekte herkes 15 dakika unlu olacak)
34730.com apaçileri' nin "naciye naciye cilveli naciye" tezahüratına başlamalarıyla okan bayülgen' den ani ayar yemelerine sebep olan kişi.
bakışlarında bir pisikopatlık sezinlediğim okan bayülgen in süpriz konuğu..
özel tiyatroda oynayan kızcağız,okanın yeni rating manevrası,programın sonuna doğru çıkardığı azz sonra diye milleti ekran karşısında beklettiği,daha nerde oturduğunu bile doğru dürüst öğrenmeden araba göndermeyi teklif ettiği bizimde yediğimiz,suratına bakılmaz histerik manik depresif rolu oynayan,okanın milleti yediği şahıs.
hulya avsarla aynı kaderi paylasmıs olması sebebiyle allah belanı versin sarkısıyla bi kader bagı bi kardeslik seviyesine yukselmiştir...
keske muziksiz ismail yk sız calı hulya ve naciye duet yapsaydı daha eglenceli olurdu diye dusunmemizi de saglamıstır.
okan ın bu sabah bir programda isminin sallama oldugunu acıkladıgı muhtemelen hikayesininde sallama oldugu kabarık saclı sahsiyet
sevgilisi için saçını süpürge eden bağyan modeli*