bugün

heavy metal ile yapılamayacak eylemdir. aman diyim.
saykodelik rock ve klasik müzik ile pekala yapılabilecek eylemdir.
müzik dinlemek pasif bir iştir. o yüzden ister malatya havası dinlesin ister heavy metal karşı cinsi etkileyeceğini sanmam.
ha diyorsan ki ben obua çalarım, zurna üflerim bak o olabilir.
(bkz: liseli was here)
karşı taraf da metalci ise heavy metal ile de gerçekleşebilecek olan durum. Metalci poptan veya arabeskten etkilenmeyeceğine göre.
valla ben rock müzik tutkunu olduğum için kimse benden etkilenmemiş.
not: mavi gözlerim dışında. *
hemen her türlü müziği dinleyenlerin işine yarayacak/yaramış olan durum.
günümüzde çok tutmayan yöntemdir. ama kulağınızda 7/24 kulaklıkla geziyorsanız ve ibo azer bülbül ahmet kaya dinliyorsanız hayal kırıklığından fazlası etmezsiniz.

ki ben böyle bir tip olarak eminem dr. dre enrique jennifer pittbul bon jovi rhcp cob falan dinlerim. özellikle eminem, kızları baya şaşırtmakta. yabancı rap şaşırtır kızları. istem dışı da olsa olur lan bu.

ve sırf kızları etkilemek için kendini, sevmediği müzikleri dinlemek zorunda hisseden abazalar var hayatta. bu entry yi eksileyeceklerden bir çoğu da o abazalardan biri.*
arabesk rap ile süper etkileşim yaratırsınız. kesinlikle denenmeli ben denedim işe yarıyor.
karşınızdaki kişi de müzikten anlıyorsa olabilitesi yüksek durumdur.
nice gençler heba olmuştur bu uğurda zamanında gizli gizli cengiz dinleyip, okulda dershanede iron maiden dan bahsederkene
yok lan bu olmuyor, denemeyin boşa. olafur arnalds dinliyorum diyosun, ben serdar ortaç seviyorum diyenler oluyor lan.. hiç uğraşma yat uyu. mis.
orospu çocuklarının yaptığı iştir. yok efendim pin floyd, yok bilmemne siktirgit amına koduuum asıl saçmalık insanın tek bir tür müzik dinlemesidir. arabeskimi de dinlerim klasik müziğimi de dinlerim.

aklı olan adam kulağına hoş gelen her şeyi dinler.