evet sonunda müslümanın ölümü gerçekleşiyor, yıllarca beklediği cennetine kavuşacak. fakat o da ne? meğer doğru din hristiyanlıkmış. hay allah. bak hala allah diyor. halbuki incil de uyarmıştı. benden başka kitaba, peygambere inanmayın diye. 2 milyar insan da yanılıyor olamazdı.

ilk sözleri herhalde şu olabilir:

- kutsal isa, ben sana da inanıyordum, biz sana hz isa diyorduk, affet beni lütfeeen.
bizim ülkede doğar doğmaz müslüman yazıyorlar kimliğe.gerçek.
(bkz: cehenneme inanan ateist)
southpark'ta aşağı yukarı şu şekilde işlenmiş konu:

zebani: eveeet arkadaşlar, hepiniz komple cehenneme gidiyorsunuz
hristiyan: bi dakka ya nasıl yani? ben hristiyandım ama.
zebani: yanlış tercih.
müslüman: ben de müslümandım, nasıl olur, bi daha baksanız.
z: o da yanlış?
arkadalardan başka biri: hindu?
z: ı-ıhh.
başka biri: e peki doğrusu ne?
z: mormonluk
topluluk: ooooo
(bkz: dikkate alınmayacak başlıklar)
(bkz: dikkate alınmayacak yazarımsılar)
eğer, cenaze işleriyle ilgelenen imam ise

-ulan ,göte pamuk tıkamanın cezası mı olurmuş *
-OOO HERKES BURDAYMIŞ.
hani bizi affedecekti...
-üstlerini çağır arkadaşım ben bizzat kendisiyle görüşecem. özel bi durumum var açıklayabilirim.
-orhan pamuk akıllı olsun.
- yaklaşmayın kendimi yakarım!

hepsi çakal abi.
-abi hadi biz yanıcaz, günahlarımızdan arınacaz, sonra güzel rabbimin cennetine kavuşacaz da, şu karşıdaki kendi boklarını yiyen ateistler nolacak?
dikkat et dediler, o entry g*te kaçar dediler, dinletemediler!
şaşkınlığını gizlemeyen ama sonu tevekkülle bitecek sözler dizisidir.
- hadi ya!
- tüh...!
- neyse.
(bkz: allahım neydi günahım)
sırtım çok yandı biraz da ön tarafıma lütfen sonra amele yanığı demesinler.
galatasaraylı ise çok fazla yadırgamıyacak kişidir.* ayrıca bir dönem orda durmuşsa yeni gelen arkadaşlara espiri olarak welcome to hell diyebilir**
demek ki, müslümanım demek, yetmiyormuş. neyse, şunun şurasında çıkmama ne kadar kaldı ki?
şafak 5478...
sırf türkiyede doğduğu için müslüman olduğunun farkına varmayan düşünme özürlü kişilerce olması imkansız bir hadisedir.
müslüman haklı olabileceği kadar haksızda olabilir inanışın da, belki incilin çakması senin çok inandığın kuran, belki incil yahudilik inancından atmasyonla uyduruldu...
bu kadar emin olmak ne?..
amerika da doğsaydın kesinlikle doğru dinde olduğunu, hıristiyanlığın en doğru inanış biçimi olduğunu düşünecektin...
sırf burda doğdun diye kayıtsız şartsız, doğrusu benim yaptığımdır demek nasıl bir cahillik...
afrika da ilkel bir kabilede doğsaydın, insan kurban etmenin doğrusu olduğunu düşünecektin, güneşe tapacaktın. bizim şimdi ineğe tapılır mı diye dalga geçtiğimiz gibi, sende bizle görmediğin, duymadığın varlığa tapılır mı diye küçümseyecektin?
nedir bu benim inandığım doğrusu, diğerleri yalan hırsı..?
cehenneme gitme ihtimalinde, hristiyanlar cenetteyken senin alev alev yanma ihtimalinde var.
yok sanmanın tek sebebi, müslüman bir ülkede doğmuş olman, ve en doğrsunu yaptığına inandırılmış olman, ama var.
en az yahudilerin yanılıyor olma ihtimalleri kadar seninde yanılma ihtimalin var.
(bkz: işittik ve itaat ettik)
(bkz: ben de mi lan)
aaaa şu rte değil mi? şunlarda akp mkyk üyeleri...
ee hani bütün müslümanlar cennete gidecekti, benim ne işim var burda. kandırdı beni pezevenk hocaaa.
Müslümanlar: hani bizler cennete gidecektik? Yaktın bizi muhammed
Muhammed: Allah yok din yalan.
Müslüman kavrami burada her türlü çakalligi yapip ahlaki odevlerini yapmayan kimselerse cehennemdeki ilk sozleri " keske geri gitsem olur" muhtemelen.