Ama namaz kılıyordu o yüzden oy vermiştim.
hrisityanlar haklıymış veya yahudiler haklıymış veya paganlar haklıymış gibi sözler olabilir. birbirlerini cehennemlik olmakla itham edip kendilerini cennetlik sananların var olduğu bir dünyada yaşıyoruz.

bu durum gülünçtür. dünya hepimize yeter ve burayı güzelleştirelim. sonra bir ara cennete de gideriz.
bir arkadaşa bakıp çıkıcaktım.
neyse biraz yanacağız sonra grup seks var elhamdülillah.

(bkz: huri)
Müslüman kavrami burada her türlü çakalligi yapip ahlaki odevlerini yapmayan kimselerse cehennemdeki ilk sozleri " keske geri gitsem olur" muhtemelen.
Müslümanlar: hani bizler cennete gidecektik? Yaktın bizi muhammed
Muhammed: Allah yok din yalan.
ee hani bütün müslümanlar cennete gidecekti, benim ne işim var burda. kandırdı beni pezevenk hocaaa.
aaaa şu rte değil mi? şunlarda akp mkyk üyeleri...
(bkz: ben de mi lan)
(bkz: işittik ve itaat ettik)
sırf türkiyede doğduğu için müslüman olduğunun farkına varmayan düşünme özürlü kişilerce olması imkansız bir hadisedir.
müslüman haklı olabileceği kadar haksızda olabilir inanışın da, belki incilin çakması senin çok inandığın kuran, belki incil yahudilik inancından atmasyonla uyduruldu...
bu kadar emin olmak ne?..
amerika da doğsaydın kesinlikle doğru dinde olduğunu, hıristiyanlığın en doğru inanış biçimi olduğunu düşünecektin...
sırf burda doğdun diye kayıtsız şartsız, doğrusu benim yaptığımdır demek nasıl bir cahillik...
afrika da ilkel bir kabilede doğsaydın, insan kurban etmenin doğrusu olduğunu düşünecektin, güneşe tapacaktın. bizim şimdi ineğe tapılır mı diye dalga geçtiğimiz gibi, sende bizle görmediğin, duymadığın varlığa tapılır mı diye küçümseyecektin?
nedir bu benim inandığım doğrusu, diğerleri yalan hırsı..?
cehenneme gitme ihtimalinde, hristiyanlar cenetteyken senin alev alev yanma ihtimalinde var.
yok sanmanın tek sebebi, müslüman bir ülkede doğmuş olman, ve en doğrsunu yaptığına inandırılmış olman, ama var.
en az yahudilerin yanılıyor olma ihtimalleri kadar seninde yanılma ihtimalin var.
demek ki, müslümanım demek, yetmiyormuş. neyse, şunun şurasında çıkmama ne kadar kaldı ki?
şafak 5478...
galatasaraylı ise çok fazla yadırgamıyacak kişidir.* ayrıca bir dönem orda durmuşsa yeni gelen arkadaşlara espiri olarak welcome to hell diyebilir**
sırtım çok yandı biraz da ön tarafıma lütfen sonra amele yanığı demesinler.
(bkz: allahım neydi günahım)
şaşkınlığını gizlemeyen ama sonu tevekkülle bitecek sözler dizisidir.
- hadi ya!
- tüh...!
- neyse.
dikkat et dediler, o entry g*te kaçar dediler, dinletemediler!
-abi hadi biz yanıcaz, günahlarımızdan arınacaz, sonra güzel rabbimin cennetine kavuşacaz da, şu karşıdaki kendi boklarını yiyen ateistler nolacak?
- yaklaşmayın kendimi yakarım!

hepsi çakal abi.
-orhan pamuk akıllı olsun.
-üstlerini çağır arkadaşım ben bizzat kendisiyle görüşecem. özel bi durumum var açıklayabilirim.
hani bizi affedecekti...
-OOO HERKES BURDAYMIŞ.
eğer, cenaze işleriyle ilgelenen imam ise

-ulan ,göte pamuk tıkamanın cezası mı olurmuş *
(bkz: dikkate alınmayacak başlıklar)
(bkz: dikkate alınmayacak yazarımsılar)