bugün

malesef ve malesef yüce türk ün ölüm kalım mücadelesi vererek kurduğu türkiye de yaşanan bir ayıptır. bir millet düşünün ki tarihi boyunca bütün ahlaki kurallara sonuna kadar itaat etsin vu bu kuralları yaşamının merkez noktası haline getirsin. o nispette de güç ve şan sahibi olsun ve dünyaya hükmetsin. son seksen yılda ise yaşam gayesinin tam zıddı yönde hareket ederek adeta zelil bir hale gelsin. bugün için müslüman türkiye nin en büyük ayıbı karma eğitim sistemidir. bir an önce bu yanlıştan dönülmelidir. gelişme çağındaki iki farklı cinsi aynı okullarda okutmak yüce türk milletinin var oluş temeline dinamit koymaktan farksızdır. unutmayınki bu yüce millet tarihe adını yazdırdıysa bunun en büyük nedeni ahlaki kurallara sıkı sıkıya bağlı olmasındandır. özetlemek gerekirse yüce türk devleti karma eğitim sisteminden bir an önce dönmelidir. aksi taktirde gelecek nesillerden bir şey beklemek beyhude ve boş bir hayalden ibaret kalacaktır.
ilkokuldan beri içi fesat olan ve hormonları tarafından rahat bırakılmayan insanların uydurduğu zırva. yahu çocuk onlar ne anlasınlar meme popo vs.?
(bkz: büyük sıçış)
böyle düşünenleri, hani hep umut ettikleri ifade özgürlüğünün olmadığı müslüman ülkelerdeki gibi falakaya yatıracaksın, götlerine yağlı kazık sokacaksın ki, neyin ne olduğunu anlasınlar.

hala bu zeka seviyesinde olup, normal bir vatandaş gibi yaşayabiliyorsanız bu da laik demokratik türkiye cumhuriyeti sayesindedir.

bu entry'nin silinme sebebini de kimse bana açıklayamaz.
türkiye'nin müslüman ülke olduğunu savunan fakat "devletin dini yoktur" ilkesine aykırı davranmaktan suç işlediğinin farkında olmayan insan söylemi.
(bkz: Rüyasını anlatmış genç arkadaşımız)
ülkeden ziyade bu söylemi diyenin ayibi. insan herkesi kendinden bilirmis. uckuru gevsek insan müsveddesi örnegi.
(bkz: korktugunu belli edersen peşinden gelir)
"laklik adam olmaktır" sözlerini kulaklarda çınlatacak söylem.
sikindirik bir kafadan çıkmış kokuşmuş düşüncedir. alıştık artık, sözlük bu zamazingolarca ele geçirildi.
beyin çeperlerini bir türlü genişletemeyen insan örneğidir bu düşünce tarzı.
herşey tamamdır bir tek karma eğitimi bölmek ve ayırmak eksiktir.

hemşerim senin ülkende yazılı sınav sonuçlarına bile güven yok? neyden bahsediyorsun sen?
ayıp felan değil, doğru ve olması gereken sistemdir.

ulan biz çocukken kuran kursuna gittiğimizde bile imam haremlik selamlık yapmıyordu. kızlarla beraber aynı odadaydık.
eğitim hayatı boyunca kız görmeyen erkek, onlara uzak olan erkeğin psikolojisi nasıl olur efendim? erkek de kadın da doğanın döngüsü içinde var olan objelerdir. haa eğer ki bir erkek kızlardan uzak yetişir ve onlarla ilgili hiçbirşey bilmezse ya seri katil olur yada böyle saçma sapan başlıklar açar.
olm bak vallahi darılıyorum yaa. allah rızası için ne içiyosunuz söyleyin lan. nargilenin suyu viski, tütünü ot mudur? nedir bunun formülü. neye kitlendiniz yavrum siz böyle. çok rica ederim. alkole dünya para harcıyorum yazık günah, kısa yoldan kafam güzel olsun istiyorum.

tanım: gerzek yobaz serzenişi.
(bkz: pedofil olduğunu belli etmek)
(bkz: vah vah vah)
ayıp sayılmaz.
asıl ayıp; müslümanlığı cinsel ayrımcılıktan, dini de cinsellikten ibaret görebilmiş; bu seviyeye kadar indirgemeyi başarabilmiş insanın ayıbıdır...
başlığı açanın insanlara cinsel obje olarak baktığı kesindir. halböyleyken söylenecek tek şey adam tehlikeli beyler her an saldırabilir dağılalım.
suudi arabistan'ın karma eğitime geçmesi durumu olabilir, ya da benzeri geri kalmış kendine müslüman devlet diyen afrikalı, ve ya güney asyalıların.
(bkz: adam aşırı dinci beyler)
abazan kemalist kesimin sayesinde var olan ayıptır. bu kadar mı meraklısınız karşı cins görmeye? okul eğitim yeridir. karma eğitim olmayan yerlerdeki eğitim seviyesinin de daha yüksek olduğunu araştırma sonuçları gösteriyor. ee ne bu korku?? "lisede arkadaş ayağına kız mıncıklayamam.", "lisede erkeklere etek boyumu gösteremem." korkusu mu?? eğitime odaklanın artık. cinsiyetlere değil. yalnızca eğitime...
saçma bir önermedir zira,
bu ülke müslüman bir ülke değildir, yaşayan nüfusun büyük kısmı müslümandir
hristiyanıda vardır yahudiside yezidiside ateistide.
Karma eğitim ayıbına gelince bütün eğitim hayatı boyunca kızların baldır bacağına bakıp eve gidince eller nasırlaşana kadar otuzbir çeken bir zihniyeti zaten kafes dışına çıkarmak kanımca intihar olacaktır
bu zihniyet eşekde siker atta...

(bkz: pedofili)
bunu bir ayıp olarak görmek ayıptır.
karşı cinsi sadece sex objesi olarak gören,okulu defter, kitaptan ibaret sanan beyni ile penisi yer değiştirmiş zavallıların kusmuğudur. at kafalı sende sorun var karşı cinsi arkadaş olarak göremiyorsan, onun yanında oturup kalkmasını bilmiyorsan, onunla muhabbet edemiyorsan karma eğitimi neden suçluyorsun a pezevenk.