bugün

su böreği yaptı.
çok beğendim.

ellerine sağlık.
yeşil gözlerini ortaya çıkaran, Omuzlarından dökülen sapsarı, altın sarısı dişleri.

Öğğk!..
ne alınırsa alınsın geri verilip üstüne para+holosko verilecektir.
Tabiki trip atma özelliği alınır.
Fedakarlık ve annelik duygusu alınır bence daha iyi olanı olduğunu düşünmüyorum.
Bir merak.

Örnek alınır.
Az önce bu başlık altında erkeklerin salak kız seçimiyle ilgili bir entry okudum. Demekki neymiş, Türk kadınından hiç birşey almamak gerekirmiş. Yürüyen egolar sizi.
Yarraaa.
(bkz: hamarat)
Türk kadınlarının götleri güzel olur genelde, o yüzden popodur.
Bir soru.

Mükemmelle burun buruna gelse gene de "mükemmel ne tarafta?" Diye soracak olanların cevapladığı cinsten.
Müsadesi alınır.
yardım alınır en fazla.
Helallik.

Tamam vurmayın.
Zekaaa.
Tripleri ve egoları alınmayacağı kesindir efendim.
(bkz: anan)
(bkz: çene)

Bin kaplan gücünde olanından.
kurnazlık. Bizim kadınlar çok kurnaz oluyorlar.
oluşturdukları mükemmel kadın için türk kadınlarından zayıf bi dna örneği alıp aşı niyetine enjekte ederlerdi.
Bu soruyu merak eden er kişiler için asıl mesele şu; Bir kadını gördüğün tanıdığın zaman senin onda hissettiğin + değerler nelerdir?
Vücut ? Dünya güzeli seçilen kadın çıktı bu milletten!
Akıl ? bilge demirköz der susarım
insani unsurlar ? Hangimizin anneleri kötü.
Daha da gider kısacası götünüzden element uydurmayın lan! Kezban diye kızlarla dalga geçerler şu entrylere bak ayrı ironi.
Bazı erkekler için mükemmel kadın yapılmış zaten bu fikri savunan kişiler farkında değil yalnızca.
(bkz: annelik)
bence türk kadının mükemmel egosu alınır. sonuçta mükemmel bir kadının mükemmel bir egoya sahip olması gerekli.
(bkz: trip)
sadakat. başka da bir numara yok zaten.
güncel Önemli Başlıklar