bugün

Bilmiyordum ama şuan gözümde bir kat daha değerlendi.
Hatırladık ne Var bunda?

Az bile ve çok doğru söylemiş.

işin düştü mü gel asker gel polis.

Yok öyle yavşaklık.
Yine gelmiş faşistler. insanlara bu kadar düşmanlık besliyorsun, sonra onu kendinden nefret ettiriyorsun, suçlu yine onlar oluyorlar. Çok cahilsiniz. Başka bir şey söylemiyorum. Hadi, bu entryi de eksileyin eksileyebildiğiniz kadar, ben de kanıtlamış olayım cahilliğinizi.

Edit: hiçbiriniz biraz olsun kendinizi bir kürt yerine koymuyorsunuz. Olm biriniz de düşünün aq, deyin ki “ben kürt olsam, hiçbir suçum yokken ailemden insanlar ölse ve benim tetörisrlerle hiçbir alakam olmamasına rağmen bana teröristlere iyi oldu, çoğu öldü dense, nasıl hissederim”. Ama yok siz hemen “kürt mü aaa teröristtir bu, gebersin göt” diye düşünüyorsunuz. Biraz beyninizi çalıştırın, biraz.
Böyle bü söz söylediğinden hiç haberim yokdu şimdi daha çok sevdim kendisini.
hatırlıyoruz ve müge anlı'yı bu yüzden seviyoruz. şimdi s.ktir git.
Bizi tc yıkamadı pankartına tepkidir.
Fenerbahce beşiktas maçindaki yorumunu hatırladım.
Scıp sivazlamıştı.
Ağzına sağlık müge'nin.
Hakaret etmeden, kendini bozmadan Çok güzel konuşmuş. Tabi anlayana.
Ben ilk defa izledim ve beğendim.
Doğru söylemiş. Ağzına sağlık müge anlı.

Depremin bile yıkamadığı van’ı tc yıkamaz pankartı açtılar.

Hakedenin başı kopsun.
Askere, polise taş atanların elleri kopsun, kurşun sıkanlar kahrolup, gebersin tamam eyvallah.
Ama Depremde ölenlerin hepsi PKK'lı mıydı?

Maalesef çok Acı ama Van depreminin en fazla vurduğu ilçe Erciş, bölgede nüfusunun yarısı türk olan sayılı birkaç ilçeden biridir. Biliyor musunuz Depremde ölenlerin hemen hepsi Türk'tü.
Evet bölge "erciş ve Ahlat" haricinde silme kürttür. Ama gel gelelim deprem, ahalisinin yarısı "türk ırkından olan" Erciş'i vurdu.

Allah'ın dediği olur!

Not: unutmayalım Kürtlerin Hepsi PKK'lı değil arkadaşlar, hepsine PKK'lı gözüyle bakmak ülkeye kötülük, yapmayın.
Ya kaç yıldır ülkenin başına belasınız nasıl kanı bozuk olduğunuzu kabul edin de uğraştırmayın artık. (sözüm pkk sempatizanı olan Kürtlere)
Cok ıyı soylemıs. Takdir ediyorum kendisini bır kez daha.
müge anlı'nın başarılı gazeteciliğini her zaman takdir etmişimdir. Ancak 2011 yılında Van'da meydana gelen ve 600 küsür kişinin yaşamını kaybettiği Van Depreminde söylediği sözleri unutmayanlardanım aynı zamanda. Yıllardır aynı kanalda kayıpları buluyor hanımefendi, Van depreminde de "deprem her ne kadar Van'da da olsa üzüldük" demişti.. Bu sözleri hiç çıkmadı kulağımdan.

Hatta daha ileri gidip polise öyle taş atarsan böyle olur demişti.Hatırlayan kaç kişiyiz?

https://www.youtube.com/watch?v=I3qsM454b-0