bugün

an itibariyle sabriye isimli kişi vuruldu. ama reklama girdi program, vay mnakoyim.

edit: sabriye ismini annem dedi şathiye de olabilir. ama işin içinde silah var. türk televizyon tarihinin en heyecanlı dakikalarına şahit oldum.
oha lan silahla stüdyo basıldı, oha ki oha çığlıklar duyuldu merakla bekliyoruz acaba nasıl geri dönecekler ekrana.

edit: evet erkeğim, evet izliyorum. can sıkıntısı okul açılsın gidelim ders seçelim.
biraz önce çok kötü şeyler olan program..
duyduğuma göre biraz önce silahlı bir saldırı gerçekleşen program. televizyondan çığlık sesleri geliyordu ve herkes kaçıştı. merakla bekliyoruz. çok heyecanlı lan, sanki polisiye dizisindeymişim gibi hissediyorum.
(bkz: anne ben manyak oldum)
az önce forum sitelerinde canlı yayında silah seslerinin geldiği program. merakla beklemekteyiz reklam girdiler.
atv'nin silahlı saldırı üzerine reklam üstüne reklam verdiği, parayı bulduğu program.
silahlı saldırı gerçekleşmiş sanırım. o kadar izledim, bir içeri geçeyim dedim patır patır sesler geldi. sabriye vurulmuş sanırım.
canlı yayında duyduğum tahminime göre silah sesinin ardından reklama girmiş ve hala reklamda olan programdır.
yayından kaldırılması gereken, insan psikolojisine zararlı olan program.
" silahlı saldırı olmuş haberim yok. " programı. bugün nedense izleyesim gelmişti. o kadar saçma sapan kısmını izledim de en heyecanlı bölümü kaçırdım ya. ona yanıyorum şimdi.
atv'nin motoru bozup reklam üstüne reklam verdiği program.
müge anlı'nın dediğine göre "bir problem yok"muş.

allah allah?!
canlı yayın diye bizi mi yiyolar lan? müge anlı hiçbirşey olmamış gibi devam ediyor programa.
Müge Anlı ayıp ama. Şangırtı sesiymiş, millet çığlık atıp yere yattı ve bildiğin silah sesi duyduk. Yalan söylemiştir.
patlama sesine "şangırtı" diyen müge anlı'nın programı.
önemli birşey olmamış(mış) programdır. * **
gayet sakin şekilde devam eden program. bir şey yok dedi müge anlı.

aslında silahlı saldırı olayı oldu ama müge anlı programın sonu gelmesin diye geçiştiriyor. hatırlayalım yasemin bozkurt' un ve ismini hatırlayamadığım iki kişinin programı nasıl kaldırılmıştı.

edit: erkeğim lan olaylar ilgi çekici, pratik konuları gibi onun için izliyorum. bu sene ceza hukuku göreceğim az çok bir şeyler öğreniyorum buradaki avukattan.
(bkz: yok artık müge anlı)
zencilerin duyunca yanlış anlıyacağı program ismi.
arada bir bulaşık yıkama muhabbeti geçmişti tatlı sert bir şekilde. acaba onla mı bir ilgisi var.
çıkan son olayı merak edenler için videoun aşağıdaki linkte olduğu programdır.

http://www.beyazgazete.co...e-anli-da-olay-cikti.html
görüntülerde görüldüğü üzere, müge anlı dahil herkes kaçışmaya başlamıştır.
arif verimli tabanları nası yağlamış ama?! müge de "noluyo yaaa!?" diyo ama bi taraftan da yusuf yusuf belli.
o ses de şangırt değil, baya baya silah sesi işte.

demek ki var bi bokluk da bize söylemiyolar.

biz de yedik.
gerçekten silah patlamış hemde iki üç kere .
ya bu kadına bir kaç kere denk geldim
böyle bir artist artist konuşması varki.
"bak ben kendimden emin konuşuyorum her boka maydanoz olurum. kimseden korkmam" tarzında konusuyor ama bu tarz konuşunca bile sesinde titreme oluyor.
bunu karşısındakini belli etmeye calısırken bile altına sıçacakmış gibi korktugunu hissediyorum.
bu his tek bendemi oluyor ?