bugün

marmara universitesi'nde ogretim gorevliligi yapmakta olan, osmanlıca ve paleografya derslerine giren, turkiye'de gazete okur gibi osmanlıca metinleri okuyabilen bir kaç kişiden biri
ayrıca yazları osmanlıca kursu vermektedir
acimasiz bir hocadir, engin osmanlica bilgisinden motivasyonu sayesinde yararlanabilmek neredeyse imkansizdir. dersten gecenlere hayretle bakilir. gorusmeye gittiginizde size "seneye insallah" der. bir markadir kendisi.
butun ogrencilerinin "belki bu sene gelmez" hayaliyle okula basladigi hocadir. cok bilir, ögretemez.
ankarada yasayan bir donem modellik yapmis , su an yurtdisinda psikoloji egitimi alan kisi.
ogrenci bir kere gozunden duserse yanmış demektir, akabinde binlerce ödev yapsa da, sürekli sevimli bir kelebek gibi etrafında dolansa da, sordugu sorulara gülücükler saça saça cevaplar verse de paleografyadan 50 verir, gerci sonra master'a gidecekseniz finalde notu toparlama şansınızın varlığına dair ettiği iki kelimeyle insanı sevindirebiliyor. sevsem mi sevmesem mi karar verilemez bir insan, cok cok bilgili. bunlara ek olarak, vakti zamanında 100 sayfa olarak bize sundugu odevi bugun yeni yetmelere 30 sayfaya düşürmüş olması da içleri ayrıca yakmıştır. *
final zamanının gelip çatmış olmasına rağmen halen okumadığı vizeler sorulunca, "siz nasıl çalışırken okuyamayınca bırakıyorsunuz, ben de elime alıyorum kağıtları, sizin abuk subuk şeyler yazdığınızı görünce bırakıyorum" ; derste metni okumasını istediği kişinin okumak istemediğini/okuyamayacağını/haftaya okurum diyerek geçiştirmek istediğini hissettirdiği an "neyse seneye okursun bol bol" diye cevap verendir. ve lisans boyunca bütün derslerine her yıl kombine alanların iddia ettiğinin aksine müthiş bir mizah anlayışı vardır.*
akp burdur milletvekili.