bugün

görsel
Az bilinen fotoğraflarından.
Dünya liderinin fotoğrafına bakıyorsunuz.
Biz ilhamımızı Gökten indiği sanılan kitapların dogmalarından değil bizzat hayattan alırız diyen ve yoluna baş koyan milyonların olduğu bir ateist.

Yolunuz yol değil.
bugün cehape ve hedepe nin yok olduğu gündür . vatana millete hayırlı olsun şimdiden .

https://www.youtube.com/watch?v=G9Y5uq5MrxI
sene 2017 hala mustafa kemal aşşağı mustafa kemal yukarı .

ama etrafta ne mustafa kemal var nede mustafa kemalci .

bugün başkanlık sistemine geçiyoruz nerde bu mustafa kemalciler .

utanmadan gidip birde oy kullanacaklar .

nerde lan bu mustafa kemalciler .

klavye mustafa kemalcileri sizi .
yazılardan ibaret mustafa kemal ciler .

klavye mustafa kemalci leri .
yaşasaydı evet ya da hayır demezdi.
görsel
Türkiye cumhuriyeti kurucusudur. Özür dileriz be çok özür dileriz...
görsel
Sen kalk bir cumhuriyet kur, kendini bile bilmeyen çomarlar "Atatürk'e saygı duymak zorunda değiliz" desin. Sahip çıkamadık atam, kemiklerini sızlattık. Sen affet. Bu çomarları da sen affet, Allah affetmesin.
Asla unutulmayacaktır.
Çomarların adını bile anmaya layık olmadıkları yüce liderimiz. Ülkemizin kurucusu.
"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. Fakat, Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır."

-paşam! sen çok yaşa.
onun kurduğu ülkede, getirdiği alfabede unutulacağını söyleyenler var. mustafa kemal atatürk'ün bir harfine cesedinizi çiğneyecek insanlar da var. tarih, sizin cinayetinizi unutur ülkenin adamını unutmaz.
görsel
atası türk olan babamızdır. babası belli olmayanlar düşünsün kendini.

görsel
Küçük hesapların basit insanlarının değerini anlamadığı deha.

Parçalanmış ırak gibi olduğumuzda bizden fazla değer verecek kesim bugün onu ve ilkelerini sattı.

işte buraya yazıyorum; bugünden sonra sefil acılarınıza acır ortak olursam insan değilim. Acıma duygumu gömdüm bugün. Beter olun hain soyları.
dünya tarihinin sayılı askeri dehalarından biriydi... illa bir reis peşinden gidecekseniz alın size reis allah rahmet eylesin ...
yüzümüzün olmadığı adam.

beceremedik paşam. iyiyi güzeli getirmek istedik. eşitliği, adaleti, şefkati ve sevgiyi yaşatmak istedik. yapamadık.

kurduğun cumhuriyete, emanetimize sahip çıkamadık.

istiklal marşında "Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma sakın!" diyor ya;

biz uğrattık.

çocuklarımıza yüzümüz yok.

çok utanıyorum.
Kurduğu devlet dün gece yıkılmıştır.
Atam sen bizi affet be. Daha bitmedi kanımızın son damlasına kadar biz vatanımızı bırakmayacağız.
ne atatürk ne de tayyip. yaşasın lenin yaşasın karl marx.
eksileyin gomünist kokusu var buralarda.
Her seçimde kendisini tanrılaştırıp ağıt yakan gerzekleri bugün görse tokatlayacağına emin olduğum siyaset adamı. Evet güçlü, karizmatik bir osmanlı subayı ve cumhuriyetin siyaset adamı. söylediklerinizin hiçbirisini de şu an duymuyor duyamaz.
Kalbim. kalbimiz.
Türk olmaktan onur duymamı sağlayan büyük insan.