bugün

aslında hasan sabbah a sorarsanız verebileceği cevaptır.
kimsenin de doğru düzgün okuyup anlamadığı tespittir. galeyana gelmenin en somut örneğini sözlük olarak gösteriyoruz. önce bir okusaydınız.

ayar verecekseniz de düzgün ayar verin . bu nedir arkadaş?

edit: galeyana gelen benmişim. tee ne zamanın entrysini canlandırmışlar. utandım.
başlık okuyup yorum yapanların kendilerini rezil etmelerini ibretle izlememize vesile olan mantıklı bir önermedir.
tarihi süreçte hiç kullanılmamış bir ad olması nedeniyle doğru önermedir. sırasıyla;

(bkz: mustafa)
(bkz: mustafa kemal)
(bkz: kemal atatürk)
(bkz: kamal atatürk)
yalan, tespit sıçmaktır.
(bkz: düşünüyorum o halde yokum)
mustafa kemal atatürk diye biri yoktur ama mustafa kemal ile kemal atatürk aynı kişidir, mustafa kemal atatürk demekte yanlış değildir kanımca,
mustafa biraz daha dine ılımlı bakan atatürkçülerin gözünde önemli bir isimdir.
Öyle de vardır ki kurduğu cumhuriyetten öte, şahsı bile kaç yıl önce ölmesine rağmen zihinlerden silinmeye çalışılmakta.
sen var mıydın diye denilmesi gerekmektedir, bugüne kadat abii.
EEE BiZ BU SÖZDE TESPiT YAPAN ADAMIN GEÇMiŞiNi DE BiLiRiZ!

-DiYE DENiLMESi GEREKMEKTEDiR.
adam başlık açmış bir tespitte bulunmuş her zaman olduğu gibi atatürk düşmanlığına getirmiş herkes.adam doğru demiş kimliğinde mustafa kemal atatürk yazmıyor gerçekten. atatürk yok denmemiş atatürk ün varlığı bu ülke için yaptıkları inkar edilmemiş derdiniz ne anlamıyorum milleti böyle yapa yapa atatürk e gerçekten düşman ediyorsunuz bırakın atam üzerinden prim yapmayı artık götüyle düşünen çakallar.
atatürk düşmanlarının uydurmasıdır.
Kimliğine bakıldığında doğru olan tespittir. Mustafa diye bir isim görülmemektedir.

görsel
dikkat çekmek için açılan amaçsız bir başlıktır.
tek cümleyle mustafa kemali yokedebilir miyim diye dusunen zevatın sacmalamasidir.
Olduğunu anlaman için babasına bakılması gereken cümle. Başka cümlelerle anlatmaya gerek bile yok.
leb demeden leblebiyi koydum tasa kız annem şarkısını çığıran kişinin tespitidir.
kaç yılık atatürk düşmanlarının uydurduğudur!
(bkz: olmadığını varsayarak kurtulmaya çalışmak)

(bkz: deve kuşu)
kendisini bilmeyenlerin sıçışıdır!