bugün

defolup gitmiş olan devrik başkan...
yerine de çok ahım şahım bi adam gelmemiştir.

(bkz: gelen gideni aratır)
Ah başkan ahhh. O sonuncu bira fesdivalini yapmayacaktin. Bizi de uzmeyecektin.
"yeni şafak yea" diye evrak yakmalara inanmayanların kapı gibi hürriyet linkini yiyince ağlaya ağlaya kıvırmaya çalıştıkları kişi.

yakın gelecekte içeriye gireceğini göreceğimiz kişidir.

çünkü kendisi montajlarla, sahtelerle suçlanmamış kapı gibi bir kamyon dolusu belgeyle yakalanmıştır.
chp'nin son evrak yakıcısı. hapse girecektir.
Kendisi belgeleri yok etme suçlamasından aklanmıştır. Şimdi sıra özürleri kabul etmesinde...

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/27881992.asp
çalışmıyordu denmiş.

ağzımı açmayacağım. gerçekten.
Adam gibi adamdır.
antalya belediyesi nden senelerce belediye başkanı olarak maaş almış, ve sadece bira festivali düzenlemiş kişi.

yani, sokaktan birini getirseniz , seni belediye başkanı yaptık deseler daha fazla hizmet getirirdi.

çok açık ve net, sözlükteki chp yalakalarını saymıyorum, gidin antalya da ne kadar koyu chp li insan varsa sorun, akaydın a etmedikleri küfür ve hakaret kalmıyor.

gelelim menderes türel e . kendisi akaydın hoca dan önceki belediye başkanıydı. belediye başkanlığı döneminde kendisini bitiren icraatı, (yerli halka sorun anlatsınlar) antray projesiydi. antray projesi, bana göre de güzergah olarak gayet yanlış, antalya nın sadece 10 da birine hizmet eder bir projedir, ışıklar caddesi ni daraltmış, ve o zaman yol yapımının kapalı olması sebebiyle ışıklar esnafının 8-9-10 ay süreyle kepenk kapatmasına sebep olmuş ( batan çok esnaf olmuş) , bu sebeple kaybetmiştir. o zaman menderes türel den ağzı yanmış esnaf abilerden yine duyduğumu birinci ağızdan nakletmek gerekirse ''menderel türel zamanında bizi batırdı, ama akaydın antalya yı batırdı, o yüzden menderes türel iyidir'' diyorlar.

bir harita mühendisi olarak yol konusuna gelecek olursak ; öyle şehir merkezinde yol genişletmek , hele ki antalya gibi bir şehirde bakın mümkün değil demiyorum, imkansız diyorum. ha bana kalsa, her binanın ilk iki katına kamulaştırma yapar, sonra orayı traşlar, yola terk verdiririm. düşünsene , 3. kattasın, tam altında sağ şeritte trafik akıyor , yaya üst geçidi tadında oturma odası.

işin esprisini bir yana bırakırsak, yol genişletmek mümkün değilse, trafiği rahatlatma için çalışma yapılmalıdır. trafiği rahatlatmanın en pratik yolu, kırmızı ışıkta trafik birikimini azaltmak ve seri akış sağlamak için alt ve üst geçit yapmaktır. o konuda da menderes türel e saygı duymak gerekir. şu anki eziyet yol yapım çalışmaları sona erdikten sonra, çallı dan manavgat a kadar aracını durdurmadan hareket edebilir bir güzergaha sahip olacaktır antalya lılar. bakın, alanya, kemer çevre yollarına girmedim daha.

bende bilemedim, niye mustafa akaydın başlığında menderes türel i övdüm, belki de menderes türel in başlığında mustafa akaydın ı yermeliydim.
milletvekili olmuş kişi. koca antalya'yı kaybetmeye sebep ol ödül olarak milletvekili yapsınlar. sonra neden chp'ye laf diyorsunuz şuna baksana? evet.
antalyadaki yaz tatilimde , belediyeyi nasıl hiç ettiğini bol bol anlattıkları eski chp li belediye başkanı. aşağıdaki video bana ait olsa sokağa çıkamam.

https://www.youtube.com/watch?v=EUuNC-cfqG4
eşi vefat etmiş.

http://www.hurriyet.com.t...m_campaign=gundem_xmlfeed
ulan adamın eşi ölmüş herifin yaptığı yoruma bak. siz çomalarda gerçekten vicdan diye bişey yok.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar