bugün

(bkz: hazar türkleri)
hazarya devletinin devam halkı olarak bilinen (bkz: karay türkleri), ibranioğullarının dışında yahudiliğe kabul edilen dünyada ki tek millet olarak bilinir. musevi olmalarına rağmen türk kimliklerini kaybetmemiş ve türkçe konuşmuşlardır.
(bkz: survivor selim)*
özellikle düşünülerek böyle açıldığına inandığım ve bu hali ile çok sevdiğim bir başlık.
şayet türkiyeli veya türkiye'deki museviler başlığı getirilseydi,bu vatandaşlarımızın
en çok hak ettikleri tanımlamayı karşılamakta biraz eksik kalırdı.türkiye'ye,ülkelerine
çok katkı sağlayan,ne yazık ki sayıları sürekli azalan vatandaşlarımız.israil'e göçtük-
lerinde bile oraya entegre olmaktansa kendi istanbullarını,izmirlerini yaşatmaya çalışan
insanlar.
bir tarihte panama'da tesadüfen karşılaştığım moris bey'in beni oradaki türklerle (hepsi
musevi idi)birlikte ağırlayıp,vedalaşırken gözlerinin yaşardığını unutamam,bir de evdeki
koskoca atatürk resmini.
(bkz: at avrat tevrat)
(bkz: karaimler)
kökenleri hazar kaganlığından gelen türkler , musevi dinine mensup olup ,2.dünya savaşında almanlar tarafından yahudi zannedilip Beyaz Rusya ve Ukrayna'da çoğu öldürülmüştür.
AMERiKAN MUSEVi ÖRGÜTÜNÜ iFŞA EDiYORUM !!! TÜRKiYE'DE SiYONiST AYAKLARI

HADi BAŞLAYALIM ARKADAŞLARIM !!!

Kardeşlerim bakın yine karşınızdayım !anlatacaklarımı iyi dinleyin .tabii o yahudi ve obamanın sağ kolu olan zuckenbergin icadı facebook tan ve cıa icadı twitterdan çıkabilirseniz.

26 ocak 2004 tarih...

başbakan tayyip erdoğan 'a amerikan musevi örgütü tarafından ödül veriliyor, başbakan ödülü almak için newyork 'a uçuyor.

Newyork nasıl bir yer peki ?

gitmedim kankalar, ben Fatih'ten ümraniye'ye yürüyerek giden adamım.

Anlatayım biraz ama gitmedim haa!

Newyork yahudilerin baş şehridir. Dünyada en fazla komünist ve siyonistin yaşadığı yerdir newyork. Her 10 kişiden biri yahudidir. Aynı zamanda newyork tek dünya devletinin temsilcisi BM'nin kuruluş yeridir. Zaten kardeşlerim BM'yi kuranların çoğu komünist ve siyonistti, neyse daha sonraki yazılarımdan birinde BM'yi ele alırız, çirkin ve bir o kadarda gerçek güçlerini size gösteririm.

heee ne diyorduk en son ?

tamam tamam hatırladım, Amerikan musevi örgütünden bahsediyorduk.

Efenim amerikan musevi örgütü resmi açılışını 1906 yılında yapıyor. Ne kadar yahudilerin kendileri mağdur ayağına yatsa da Amerika başta newyork olmak üzere musevileştirilmeye çalışılıyordu.

Örgüt amaçlarını gizliyordu, bir amerikalıya gidip musevi örgütü veya siyonizm ile ilgili bir şey sorsanız sizi tükürükleriyle yıkamaya başlar, yıllık parça değişiminizde yapar üstelik.

Ben açıklanan amaçları birleştirdim;bakın açıklamakta çok zorladıkları amaçları neler;

1-dünyanın herhangi bir bölgesinde yaşayan yahudilerin medeni ve dini hürriyetlerin kısıtlanmasını önlemek.

2-bu gibi hakların gasp edilmesi, kısıtlanması veya ihlal edilmesi durumunda ,mümkün olan her türlü hukuki yardımları yapmak ve uygun olan koruyucu tedbirleri almak

3-Ekonomik ,sosyal ve ekonomik haklardan ,eşit surette ,yahudilerin faydalanması temin etmek.

4-nerede yapılırsa yapılsın zulmün ağrılarını dindirmek ,yahudileri maruz kaldığı felaketlerden korumaya çalışmak.

Neymiş amaçları ?

Kısaca yahudinin zulüm görmesini engellemek (zulüm yok aslında ustalar) ve musevilik adına, yararına çalışanları korumak ve yükseltmek.

Ülkemin ,ünlülere iç çamaşırı atmayı hobi haline getiren güzel gençleri...

Bu zamana kadar Amerikan musevi örgütünün ödül verdiği musevi olmayan tek isim ;başbakan erdoğan

şimdi bu fakir insan son cümlelerinden birini koyuyor ve bülent arınç'ın sözü ile yazısını tamamlıyor ;

tarih, 3 kasım 2002 seçimleri öncesi

Ve bülent arınç diyor ki ,

Şöyle bir hadisi şerif var....müslümanlarla yahudiler harp etmedikçe kıyamet kopmayacaktır. Bu harpte müslümanlar galip gelecektir.

öyle bir galibiyet ki yahudiler taşların ve ağaçların arkasına saklanacak ,ağaçlar haber verecektir ;

-ey müslüman arkama yahudi saklandı gel onu öldür diyeceklerdir.

Büyük çelişkiler devam ediyor(bu çelişkiler çoğu siyasal islamcı arasında yaşanır )

Çünkü AKP'li vecdi gönül ;

musevi düşmanlığının türkiye'de yeri yok diyordu.

Amerikan musevi örgütünün amaçları neydi peki ?

hatırlıyor musunuz ?dönün bakalım geriye !

Anladınız mı şimdi ?

fakir gazeteci-realist boy (selamlar efenim )
karaylar.